Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz widzę tego bddz. Nie śledziłem az tak tagu "patologia" poza Konowiczem ale widzę ze luka po rafatusie została wypełniona. Większość województw stare się mieć swoich reprezentantów Meneli i pokazuje ich życie codzienne.
Nadal jest konkretne zapotrzebowanie na alkostreamy, ludzie za to chętnie dorzucają na alko bo lubią jak ktoś komuś #!$%@?...najwięcej shotów właśnie z bijatyk.
Jak śpiewa Keke "stujele bez życia chcą widzieć tragedie za szybą pancerną chcą poczuć emocje lecz na bezpieczną odległość"
Inna sprawa Medusa sie produkuje ściąga "loszki" łase na follow a ma taka samą oglądalność jak 2 #!$%@? meneli :D
Ze wszystkich tych patologicznych streamów jeśli mam tracić czas to jednak numer 1 Kononowicz. W uj zwrotów akcji, watki poboczne, pucze i duzo hien które czekają również na tragedie i na przejecie drewnianego domku :) Jest to jednak postać męczeńska bo jest głównym aktorem a zarabia najmniej. Krzysiek to jednek patostreamer któremu nie odmówił nawet Premier.
Mam nadzieje ze, kiedyś zdetronizuje Pershinga i zostanie bohaterem książki Król życia.
Za błędy przepraszam, tych których to boli :)
#bddztv #bddz #patostreamy #bystrzaktv #spelunatv #danielmagical #medusahouse #kononowicz
#patostreamy
Pobierz AH24N2 - Pierwszy raz widzę tego bddz. Nie śledziłem az tak tagu "patologia" poza Kon...
źródło: comment_16320567966k6JbmM76w1pc0CVzRAZwt.jpg
  • 1