Wpis z mikrobloga

hej, dzisiaj stuknie mi roczek i chciałem się pochwalić :)

dziękuję wam wszystkim którzy mi w choćby najmniejszy sposób pomogli około roku temu, zyskałem tutaj wsparcie które było wielkim pokrzepieniem w tamtym trudnym dla mnie czasie ale to właśnie był początek zupełnie nowego dla mnie życia, nigdy nie oczekiwałem aż takiej zmiany, chciałem po prostu przestać krzywdzić siebie i ludzi którzy wokół mnie zostali, dziś czuję się zupełnie nowym człowiekiem, jakbym dostał drugą szansę i przestał chodzić na oślep, zamierzam kontynuować to co zacząłem, dbać o to co uważam za wartościowe w granicach moich możliwości i pamiętać że nic nie jest dane na zawsze, takie mniej więcej mam założenia na dzisiaj, jutro, kolejny tydzień i w jeszcze dłuższej perspektywie ale najważniejsza jest chwila obecna

trzymajcie się, pilnujcie, dużo zdrowia ʕʔ

#alkoholizm
Pobierz qwertty321 - hej, dzisiaj stuknie mi roczek i chciałem się pochwalić :)

dziękuję w...
źródło: comment_1632050048FpNllXavm7tN13mFXzjW3g.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qwertty321: Gratulacje, jakie plusy? Ja prawie rok już nie piję, na początku był entuzjazm, ale teraz mało co mnie cieszy. Znajduję sobie różne zajęcia, ale nie potrafię się wyluzować nic nie robiąc. Alkohol w tym pomagał.
@Gonsione: @rychupeja: i am sober @NaCl: poszło

@olito: no największy plus jest taki że nie piję, czuję się wolny

jakaś terapia, aa? Szukaj sposobów na ogarnięcie tego tematu, ze swojej strony mogę polecić kilka książek o filozofii stoickiej która mi sporo pomogła jeśli będziesz chciał, zawsze lepiej nie pić niż pić ale nie pić nie musi oznaczać że się trzeba męczyć, jeśli tak czujesz to być może to