Wpis z mikrobloga

@wojciet: Też zwróciłem na to uwagę, i sam nie jestem święty bo nie raz w drodze do pracy wstawiłem coś co obraża menela/Srawka. No ale bez przesady. Typ od rana c*** wie co robi, chyba w ogóle nie pracuje. Pierwsze co to od rana montuje filmy o menelu, więc musi też wszystkie dokładnie oglądać żeby wyłapywać szczegóły () Który normalnie żyjący człowiek ma na coś takiego czas?
@AmigaOS: ten zarzut o poswiecaniu mnostwa czasu menelowi, powielany zwlaszcza przez bobolakow, jest akurat nie do konca prawdziwy. Projekt OlgierdanoTV byl od poczatku dzialaniem grupy osob, plus dziesiatkow widzow , podsylajacych materialy, wspomnienia o krzywych akcjach jareczka, ciekawostki, pomysly i tematy na nowe filmy itp. Sam olgierd zbyt wiele by nie zdzialal, chocby dlatego ze nie sledzi Szkolnej od dawna (chyba mowil kiedys, ze zaczal ogladac ok 2lata temu) i zwyczajnie
@GiorgijAntybobolak: z jednej strony fajnie, że dalej są filmy, bo lubię to od czasu do do czasu obejrzeć, zwłaszcza jechanie po menelu. Jednak z drugiej olgierdano razi w tym wypadku niekonsekwencją. Jakby wrócił po pół roku to bym zrozumiał, ale po tygodniu od zebrania dość sporej sumki na lajcie pożegnalnym? Nie wygląda to najlepiej, choć jechac go też za to nie będę,byle tylko content był dobry.