Wpis z mikrobloga

W zawiązku z tym, że @czlowiek_z_lisciem_na_glowie publikuje fałszywe i kłamliwe wpisy w tagach prowadzonych przez ludzi, a potem blokuje tych którym się to nie podoba to tutaj napiszę skoro jest takim tchórzem.

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Nie podobasz mi się bo uzywasz czyjegoś autorskiego tagu który jest starannie prowadzony.

I to nie cenzura a obrona przed dezinformacją. Wchodzisz do czyjego domu, srasz na środku i jeszcze jesteś zdziwiony, że pozostałym gościom nie podoba się twój „dowcip”.

Załóż sobie swojego taga i rób tam gnój.

Nawet nie masz odrobiny honoru aby przyjąć krytykę.
#starszezwoje
@myrmekochoria zobacz jakiego syfu ci narobił
Pobierz pablosik - W zawiązku z tym, że @czlowiekzlisciemnaglowie publikuje fałszywe i kłamli...
źródło: comment_1631972844FWSatOVJEoIobiHc4tuO9s.jpg
  • 7
@pablosik:

Mylisz się.
Tag nie należy do kogoś.
Tagi są publiczne. Mamy wolność słowa, a Ty podpuszczasz moderatorów aby mi ją odebrać bo ci się nie podoba mój content. Żałosne i dyktatorskie.
Już nie wspominam o zerowym poczuciu humoru. Mój był żartem i wystarczyło inteligentnie zażartować i pociągnąć wątek jak inni, a nie straszyć moderacją ponuraku.
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Siejesz celowo dezinformację na tagach historycznych i to jest wystarczający powód aby cię pożegnać. Psujesz czyjaś pracę i celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Nie mam do ciebie za grosz szacunku.

Ale nic nie bój, ja mam więcej honoru i nie bede cię wyrzucał z tego wpisu. Ja się przynajmniej nie boję krytyki.

Poza tym wolność słowa to tez odpowiedzialność za to. Widać, że dużo jeszcze przed tobą bo na razie
@pablosik:


Mylisz się.

Tag nie należy do kogoś.

Tagi są publiczne. Mamy wolność słowa, >a Ty podpuszczasz moderatorów aby mi >ją odebrać bo ci się nie podoba mój >.content. Żałosne i dyktatorskie.

Już nie wspominam o zerowym poczuciu >humoru. Mój był żartem i wystarczyło inteligentnie zażartować i pociągnąć wątek jak inni, a nie straszyć moderacją ponuraku.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:

„Inteligentnie” zażartować. Gościu, ty chyba wymyśliłeś swój własny słownik pojęć i żyjesz w