Wpis z mikrobloga

Mam dosyć poważny problem i proszę o jakąś cenną radę.

Otóż jakiś czas temu, poznałem piękną kobietę, wręcz wymarzoną. Długi czas przed spotkaniem, dużo żeśmy ze sobą pisali, wysyłali sobie zdjęcia, a nawet do siebie dzwonili i się zwierzali. Dodam, że to nie jest polka, a poznaliśmy się w internecie. Zdradziłem jej mój sekret, a zarazem fetysz. Powiedziałem jej, że jestem fetyszysta damskich stóp i niech nie będzie zdziwiona, że jak się spotkamy i dojdzie między nami do zbliżenia, to będę jej masować, całować, a nawet lizać jej stopy. Jej odpowiedź była bardzo krótka "dobrze skarbie". Ucieszyłem się, kiedy to usłyszałem.

No i stało się...
Spotkaliśmy się raz i było naprawdę super, więc planowaliśmy następne spotkanie. Później następne i kolejne i tak coraz częściej, aż w końcu doszło do zbliżenia, na które czekałem jakiś czas. Dodam, że ona nie była taka łatwa i nie chciała się oddać po trzecim spotkaniu. Ale wracając...

Okazało się, że nie była do końca szczera wobec mnie i nie powiedziała mi, że ma protezę. Kiedy zdjalem jej spodnie, mogę powiedzieć, że doznałem szoku. Popatrzyłem na nią i widząc jej minę, zrobiło mi się jej naprawdę żal, bo sama nie była pewna co teraz będzie. Uśmiechnąłem się delikatnie i powiedziałem "nic się nie stało, że nie powiedziałaś". Widziałem w jej oczach jej szczęście, to mnie podkręciło jeszcze bardziej i wziąłem się, za co powinienem się wziąć. Miała tak cudowną stopę, że nie mogłem się powstrzymać i zacząłem jej całować i lizać stopę.

Spotykamy się już długi czas i chyba zaczyna się problem!

Zaznaczę, że ogólnie nie przeszkadza mi to, że ma protezę i nie wstydzę się z nią wychodzić nawet wtedy, kiedy jest w krótkich spodenkach.
Ale....
Zauważyłem, że podnieca ją to, jak liże jej stopę i chce więcej. A mianowicie... Chce, żebym lizał jej drugą stopę tzn. Tę protezę i co teraz? Nie ukrywam, że nie kręci mnie to, a wręcz przeciwnie. Odechciewa mi się seksu, kiedy w usta próbuje wepchać mi sztuczną stopę.

Co mam robić?
Jak jej powiedzieć, że nie kręci mnie, jej druga noga, że nie chcę jej lizać? Nie chce, żeby poczuła się urażona, odrzucona i co najważniejsze, nie chcę jej stracić przez coś takiego....!
#kiciochpyta #rozowepaski #zwiazki
  • 1