Wpis z mikrobloga

@Opportunist: + czarne włosy dodają lat, niektóre fryzury również, przesadna chudość i duża nadwaga też. Wiele zależy też od skóry. Nie wiem czy mówisz o Kasi, ale mnie ona rzeczywiście nie wygląda na równieśniczkę Anety, strzelałabym że jest między nimi z 10 lat, a to przecież dwie 30-tki.
@Opportunist: mam podobny mindfuck jak przeglądam ostatnio tindera i jest tak jak mówisz. Sporo lasek wygląda jak Ciocia Bożenka co na swoje 50 urodziny zaprosiła. Ale pewnie to geny + poziom dbania o siebie
@Spejsonik: No tak dlatego napisałem ludzie chociaż uderzyła mnie ta myśl na przykładzie kobiety z tego programu. Właściwie zgadzam się, że nadwaga może postarzać chociaż ludzie co mają baby face i nadwagę wyglądają jak przerośnięte niemowlaki xD
@Opportunist: dbanie o siebie, unikanie slonca, dobre jedzenie, sport, wieksze miasto i dobre wyksztalcenie i co za tym idzie dobra pensja, po sobie i moovh znajomych stwierdzqm ze ten od kart bedac w naszym wieku by wygladal obok nas jak zaniedbany ojciec jednego z nas z jakiejs pipidowy zabitej dechami. Nie mowiac juz o tym, ze takie zaniedbanie swiadczy o pasludnym leniwym charakterze i ogromnych brakach jakie sie wynioslo z domu.
@Opportunist: Facet do 30tki wygląda zazwyczaj maksymalnie na swój wiek - chyba że zaczyna konkretnie łysieć, dużo chleje albo pracuje w warunkach niekorzystnych dla cery. Kobiety często mają tendencję do tycia, niszczą sobie cerę #!$%@? makijażem, mają babciowate fryzury. Ciąza i macierzyństwo też nie wpływają korzystnie na wygląd.