Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: nie jest, prędzej czy później (u mnie po roku) ekran się rozklei z dotykiem, zacznie wariować albo przestanie reagować - na zmianę. Słaba jakość komponentów, a części zamienne kosztują tyle co nowy telefon, o robociźnie nie wspominając. Rękojmia/gwarancja/serwis nie istnieje, mimo zakupu w UE. Trzeci miesiąc się z nimi tłukę, w sumie tak trochę dla zasady ( ͡° ͜ʖ ͡°).
ty obrazasz inteligencje mirkow #!$%@? tyle tagow, natomiast ja obstaje przy tym ze z mojej strony to byl dla ciebie komplement ¯_(ツ)_/¯


@PurpleHaze: jaki jest limit tagów do jednego wpisu? pewnie będzie w kolejnym punkcie po zakazie tagowania na nocnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Vosemite: nie jestem żadnym bojówkarzem Xiaomi, dwa lata temu kupiłem Xiaomi za 700zl, spełnia wszystkie moje oczekiwania (no może aparat trochę słaby). Więc jak będę wymieniać telefon to znowu kupię Xiaomi bo wiem co dostaje za takie pieniądze. Jasne za iPhone za 4k będzie fajniejszy, ale po co mi, 700zl to nie dużo, więc po prostu bez większego researchu kupuje telefon, a 4k to prawie moja wypłata więc muszę się zastanowić