Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
No i #!$%@? we wszystkie moje plany, miało być tak pięknie, miało być mma i k1 jak mam na rano do pracy i bjj jak mam na południe do pracy ale się okazało, że bjj jest w gi także #!$%@? w dupe dopóki se nie kupię stroju ( ͡ ͜ʖ ͡)

#!$%@?, jeszcze ten szlafrok kosztuje 300 ziko, jak na necie one chodzą po 80 ziko, na sinsay widziałem nawet szlafrok za 40 xd

Już mi się odechciewa szczerze mówiąc. Jest jeszcze muay thai na rano ale tam też pewnie potrzeba rekawice, jakieś ochraniacze na nogi itd. no ale #!$%@? będę chodził bez, najwyżej nie będę sparował czy coś, nie wiem

#bjj #mma #sportywalki
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szyryfyry1: nie stać mnie by tak od razu #!$%@?ć kilka stów na rzeczy do trenowania. Najtańsze kimono z głupiego decathlonu kosztuje 200 ziko. Już i tak #!$%@?łem w tym miesiącu 400 na dwie pary koszulek i spodenek oraz ochraniacz, 100 na karnet. Muszę jeszcze kupić rękawice, to jest kolejna stówa.

Resztę rzeczy będę kupował z biegiem czasu, a bjj w gi se na razie odpuszczę i tyle. Nic nie poradzę ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fanatyk_Wedkarstwa: @BabilonskaNierzadnica: @szyryfyry1: jest np takie coś https://m.olx.pl/d/oferta/kimono-bjj-plecionka-CID767-IDLnyxp.html tylko #!$%@? wie jak ja mam to dobrać do siebie. Zwykłe koszulki noszę w rozmiarze m, bluzy w rozmiarze l, rashguard mi też pasował w rozmiarze l. W ogóle jakieś dziwne rozmiary ten chłop podał, pachy 60( jak rozumiem to jest od jednej pachy do drugiej, ja w koszulce mam 54 xd) a ramiona już 46, w sensie #!$%@? jak ramiona
@Anty_Chryst: Jak na długość jest dobre to powinno być git, pachy to od pachy do pachy, ale ramiona też nie wiem, ale z tym trójkątem to rosiebales, siedzę w robocie i się nie mogę przestać śmiać xD.. Po co Ci te raszgardy były potrzebne? Serio pytam, a z cenami to daj spokój, nie Ch e mi się tego nawet komentować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szyryfyry1: mirki mi z tagu #mma polecały kupić rashguard bo niby jest dobry na brak otarć. W każdym razie mam też zwykłą koszulkę sliską i też jest git. No nic, będę miał na przyszłość jakbym chciał na jakieś zawody pojechać za kilka lat czy coś xd

Mi to by się raczej jakieś niewidzialne skarpety na matę przydały bo co trening mam jakieś otarcia czy blazy
tylko #!$%@? wie jak ja mam to dobrać do siebie.


@Anty_Chryst: Ja na judogach patrzę na wzrost, tam zawsze gdzieś był podany i jak nówka (bo czasem ludzie sprzedają nówki albo prawie nówki) to biorę z 5 cm większą bo się skurczy przy praniu. Tu ktoś sam mierzył i podawał długości chyba bo nie ma ani info o wzroście ani o gramaturze

Mi to by się raczej jakieś niewidzialne skarpety na
@Anty_Chryst: ja rzadko chodzę, ale mój brat dość często i nawet ochraniacze piszczeli raja znalazł za grosze w bardzo dobrym stanie a spodenek jeszcze więcej. Zerkaj na olx bo dużo ludzi sprzedaje po taniości sprzęt który był użyty dosłownie raz bo posłuchali rad z wykopu, że na pierwszy trening trzeba mieć wszystko