Wpis z mikrobloga

@Diamond-kun: Tu był o tym wątek: https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/

Oczywiście atrakcyjność jest niemierzalna i wyniki badań są głównie subiektywne ale pokazują, że większość społeczeństwa przy wyborze partnera/ki zwraca uwagę na konkretne cechy. A to już dzięki statystyce można usystematyzować i stworzyć obraz takiego idealnego Chada czy Stacy XD No i jakimś k---a dziwnym zbiegiem okoliczności okazuję się, że zawsze jest to typ 190 cm, kwadratowa szczęka, hunter eyes i gęsta czupryna.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: zdjęcie po prawej jest tak zmanipulowane, że głowa boli. Dodane reflexy świetlne podkreślające policzki i generalnie kąty twarzy, inna ogniskowa, większy kontrast, inne lampy, żeby odbijały się w źrenicach, "delikatna" modyfikacja kształtu brwi, praktycznie mu układ kostny zmienili na tym zdjęciu.
  • Odpowiedz
@Speechless: jeśli wydaje ci się, że sprowokuje mnie internetowe g---o które odczuwa dziwną satysfakcje z obrażania ludzi, wręcz ZACZEPIANIA ich celowo by obrazić, to masz absolutną rację, że ci się wydaje :D
  • Odpowiedz
@Speechless: naprawdę nie rozumiem po co to robisz i czy daje ci to jakąś satysfakcję, no ale mi słabo byłoby patrzeć w lustro obrzucając obcych ludzi w internecie gównem za nic. No ale nic, najpewniej nie wyjaśnisz, bo musiałbyś się przyznać że jesteś j-----m debilem i niewiele ci w życiu idzie, a nawet jak idzie względnie, to podejrzewam ze i tak nie tak, jakbyś chciał. Innego powodu nie umiem znaleźć.
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: '' the other based on the activation of the amygdala, driven by one's own emotional experiences (subjective beauty)''. Jak umiesz przedstawić w liczbach emocję i doświadczenie to powodzenia. Tak, podtrzymuję to co pisałem uroda jest niemierzalna.
  • Odpowiedz
Dlaczego nigdy nie spotkałam się z pytaniem ej jakie książki polecacie poczytać czy pooglądać filmy które coś wniosą do mojego życia, zmienia moje spojrzenie, coś z nich wyniose

Zawsze tylko czy bardziej bica albo łydkę bardziej d-----c albo czy oczy sobie zoperować bo wyglądają na zaspane XDDD

Jesteście serio bardzo płytkimi ludźmi


@cyrkoburdel: Pewnie dlatego, że większośc ludzi ocenia nas po wyglądzie i mało kogo interesuje to co masz do
  • Odpowiedz
Zawsze tylko czy bardziej bica albo łydkę bardziej d-----c albo czy oczy sobie zoperować bo wyglądają na zaspane XDDD


@cyrkoburdel: żeby oni chociaż takie pytania zadawali. Istotą bycia przegrywem jest to, że nie chce się w sobie niczego zmieniać, no bo po co? Łatwiej narzekać na wykopie i śmiać się ze wszystkich porad w stylu "weź się za siebie".
  • Odpowiedz