Wpis z mikrobloga

Wszyscy już zapomnieli, a mi nadal szkoda trochę Bartka bo to chyba najbardziej zmarnowana kariera internetowa od lat. Oglądam ostatnio klipy ze streamów Nemo bo jest we Francji, a ja mieszkam tu od 8 lat więc mnie ten content interesuje, ale widzę, że border znowu się odpalił i jak dostała pytanie o Sardoche to powiedziała z oburzeniem, że to, że jest we Francji to nie znaczy, że się z nim musi spotkać i że nie wie czy się spotka. Powalona typiara ona chyba każdego wodzi za nos. Francuz od 6 mieś się o nią stara, a nawet za kolano nie złapał. XDD

#xntentacion #twitch
  • 7
@Kroledyp: Żyje się dobrze, ale pracuję online więc planuję przenieść się ponownie do PL lub do Azji gdzie są sporo niższe koszty utrzymania. Ceny we Francji dużo wyższe niż np. w Niemczech gdzie mam rodzinę i byłem wiele razy, a co do PL to ja już nie znam realiów jakie panują w Polsce i ile co u Was kosztuje żeby móc to porównać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chlopak_z_blokow: Ona się na pewno z nim spotyka. Robią to po cichu żeby nie robić kolejnej dramy, a jak ktoś się o to pyta to nie odpowiada albo kręci. Jak razem grali w It Takes Two, wtedy jeszcze nie gryzła się język i mówiła czego tu nie będą robić jak pojedzie do francji. Po za tym wspominała że ma wino dla przyjaciela z francji żeby spróbował bo takie jest tylko w
@chlopak_z_blokow: Fragment o nemsko zgadzam się, ale o tym, że szkoda bartka to juz nie. Mial wszystko do zrobienia duzej kariery i posiadania jakiejs stalej 5k widzow regularnie, a chlop pomimo takiej duzej szansy to nie chcialo mu sie odpalac na nawet 2h dziennie i wolal jezdzic na imprezy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie to punktem kiedy sie skonczyl to byl podcast u unboxala aka