Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Cześć Mirki!
Będę w końcu przechodził na b2b i muszę otworzyć JDG. Moje pytanie jest następujące: zadeklarowałem się ze przyjdę do nowej pracy 30 września, natomiast zacząłem czytać o tych datach ulgi na start i się zastanawiam czy nie lepiej już przełożyć na 1 października chociaż. Wiadomo, najlepiej by było na 4 października ale nie wiem czy to wykonalne bo już do klienta mam iść. Więc, lepiej w razie czego zacząć 30.09 czy 1.10?

Jak macie jeszcze jakieś pro tipy dla nowicjusza w kwestii b2b, to chętnie przyjmę każdą poradę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za pomoc.

#jdg #b2b #pracait #testowanieoprogramowania
  • 13
  • Odpowiedz
@MroczneCiacho: Jeżeli się nic nie zmieniło, to najlepiej 2.10, bo za 30.09 i 1.10 będziesz miał tyle samo miesięcy z ulgą.
Za firmę założoną 1.10 masz jeden miesiąc ulgi mniej, niż 2.10 (ulga uwzględnia tylko pełne miesiące).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diarrhoea: jak i wszyscy którzy mi odpowiedzieli bo nie chce wołać, dzięki wielkie za pomoc Panowie, przełożony start na 4.10 także miesiąc dłużej na uldze się uda pociągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jaca_66: @zibizz1: @borysEK4: zależne od firmy/klienta, tutaj gdzie obecnie pracuje to mam praktycznie wywalone na logowanie, sporadyczne, najczęściej pod koniec sprintu a tym bardziej nigdy na siłę nie próbuje mieć 8h zalogowane,
  • Odpowiedz