Wpis z mikrobloga

@UrbanHorn o, o, właśnie tak. Ja tak zrobiłem. "Sprzedam jak będzie za 3". Było za 3 no to "poleci jeszcze w górę to sprzedam". Spadło. "Tym razem jak się odbije do 3 to sprzedaję". Dobiło do 3 i znowu to samo. Przecież będzie więcej. No i jebło w dół ( ͡º ͜ʖ͡º) Polecam ten styl. Tym razem sprzedam, niech tylko troszkę ponad 3 będzie (
nienawidzę cardaniarzy za pazerność coin wzrósł z jednego centa do prawie 3 dolarów a im ciągle mało

#kryptowaluty


@DzikiJelonek: wogole dla mnie najwieksza zagadka jest dlaczego ten syf jest na 3 miejscu pod wzgledem market capu, nie ma ani smart contractow, nie ma scalability,
ma tylko dobry marketing i hype ludzi powtarzajacych jak mantre "ADA, ADA CARDANO, CHARLES, SUPER, to the moon, najlepszy coin"
a jak sie ich spytasz czemu "eeee,
@sajmen: A czemu dogecoin tak wywalilo. Crypto jest poza logika jakakolwiek. I to jest z jednej strony piekne z drugiej smutne.


@Corona_Beerus: zobacz pierwsze zdanie w moim wpisie,

wogole dla mnie najwieksza zagadka jest dlaczego ten syf jest na 3 miejscu


po czesci przez ludzi szkodnikow, takich jak Elon Musk ktory zrobil wiecej szkód niz pozytku dla crypto

ale tez jest tak jak piszesz, to jest poza logika, prawda jest
@sajmen: Elon więcej zrobił na plus niż na minus, bo zaprosił na wiosnę mnóstwo nowych osób do krypto, a że ty się nie dopasowałeś do sytuacji na rynku to twoja sprawa
@sajmen: Elon więcej zrobił na plus niż na minus, bo zaprosił na wiosnę mnóstwo nowych osób do krypto, a że ty się nie dopasowałeś do sytuacji na rynku to twoja sprawa


@buueno: żartujesz sobie? ten człowiek to jest szkodnik jakich mało, gdzie się nie pojawia robi rozpierdziel.
Tesla wcale nie jest jego, on ją wykupił i wywalił na zbity pysk jej pierwotnych założycieli.

Myślisz ze gdyby nie Elon to Bitcoin
@sajmen: ale do niego ziejesz nienawiścią. Dla mnie gość jest całkowicie neutralny i dla twojego zdrowia również polecam ci takie podejście do niego


@buueno: dla mnie jeszcze kilka miesiecy temu tez byl neutralny, tak jak dla Ciebie, ale po jego kilku akcjach zmieniłem do niego podejście o 180 stopni
obejrzyj ten filmik, nie musisz cały chociaż wybrany fragment i daj mi znać czy nie zmienisz o nim zdanie:

https://youtu.be/Dkix4UzEbjU