Wpis z mikrobloga

Ja nie wierzę, że ktoś to mógł napisać na poważnie. Wciskanie kogokolwiek pod pantofel na siłę (niezależnie od płci) jest chore i niedojrzałe (no chyba, że ta druga osoba tego chce, ale to już pomińmy). Laska z komentarza nie wie jak naprawdę wyglądają związki koleżanek. One jej mogą wciskać kit, że jest wszystko w porządku a nie jest, bo żoneczka stosuje przemoc psychiczną, aby chłopa sobie podporządkować a chłop się rzuca jak ryba w sieci.

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #karyna #patologiazewsi #cuckold #pudelek
Pink_Koczkodan - Ja nie wierzę, że ktoś to mógł napisać na poważnie. Wciskanie kogoko...

źródło: comment_1631449704wKhioSWAfYi1YcyfAkZT4A.jpg

Pobierz
  • 21
w takim związku, szczęśliwe są tylko kobiety


@jaceks653:

Nie są. Kobiety są emocjonalne, a jednocześnie podlegają cyklowi menstruacyjnemu, który tą emocjonalnością steruje. Cykl oznacza, że powinny wystąpić wszytkie możliwe stany emocjonalne naprzemiennie by ta czuła się w długim terminie spełniona.
Pantofel nie zapewni dreszczyku emocji, nie postawi na swoim, nie #!$%@? z góry do dołu w razie potrzeby.
Kobiety są emocjonalne, a jednocześnie podlegają cyklowi menstruacyjnemu, który tą emocjonalnością steruje. Cykl oznacza, że powinny wystąpić wszytkie możliwe stany emocjonalne naprzemiennie by ta czuła się w długim terminie spełniona.


@Jin: Czyli jeżeli przez większość cyklu czuję się neutralnie i nie pojawiają się u mnie bez powodu żadne większe emocje, to jest coś nie tak z moimi hormonami i powinnam iść do lekarza?