Wpis z mikrobloga

@elementarz1: chyba po prostu to nie jest "sexy" waluta - obecnie hype jest na "nowe" ethereum (wydajniejsze ekosystemy), NFT i inne twory przyszłości. Oczywiście to nie oznacza, że nie urośnie jeszcze X razy, ale ludzie raczej nie będą pisać, że TRUST WALLET ZASTĄPI WSZYSTKIE PORTFELE, TO THE MOON :P
  • Odpowiedz
@fiman: nie polecam, ale sam z uwagi, że lubię to narzędzie i chciałem ich wesprzeć troche kupiłem i teraz zastanawiam się skąd te +300% bo kompletnie NIKT o tym nie mówi.
@Petrolul: może samo rozchodzace się narzędzie pozwala im pozwyskiwać nowych kupców bez robienia hajpu, umówmy się większość zaczyna od trustwalleta.
  • Odpowiedz
@elementarz1: no nikt kto siedzi w krypto dłużej niż rok nie powie ci, że większość zaczynała od trust walleta. Ale dalej sobie wmawiaj, że jesteście guru krypto i wiecie wszystko bo przecież obejrzałeś kilka filmików na yt, znasz nazwy kilku wskaźników i zarobiłeś 500%
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: AHA, a ty naucz sie czytać ze zrozumieniem, napisałem, że zaczyna (czas teraźniejszy), skoro to mały cap to logiczne że to świeże narzędzie...Czyli, że go wtedy nie było. Launch twt był w 10.2020. wystarczy poczytać troche tweetera albo reddit i widać ile jest zapytan na temat trustwalleta, sama ilość problemów, ktore ludzie przez niego mają sugeruje, że MNÓSTWO AMATORÓW zaczyna własnie przez niego. Ale ty polaczku zaczałes inaczej i myslisz,
  • Odpowiedz