Wpis z mikrobloga

Cześć czy jest na sali doktor?
Może być nawet nauk humanistycznych, byleby mi pomógł w diagnozie szybciej niż lekarz. Mnie się wydaje że powinienem się martwić i jechać do szpitala, przychodnia jednak mówi że mogę w kolejce zaczekać do jutrzejszego popołudnia.
Pomóżcie proszę ukoić moje skołatane nerwy, ewentualnie dajcie impuls ażeby ratować co się da.
Wyszło w nocy jak spałem
Nigdy czegoś takiego nie miałem
Na początku były idealnym odbiciem lustrzanym co mnie jeszcze bardziej zdziwiło
Nie są to ugryzienia, aczkolwiek na początku mocno swędziało i przy okazji drapania/dotykania cholernie bolało.
Jeśli chodzi o chodzenie to, albo cejrowski, albo Kubota i z dystansem nie szaleć.
Opuszczenie nóg na podłogę powoduje powoli narastającą falę bólu
Natomiast umieszczenie na podwyższeniu pozwala zapomnieć o dolegliwości, trochę mrowi.
Boli całkiem mocno przy rozsuwaniu stóp na zewnątrz.
Do środka jakby dziwnie ograniczona kontrola.

Sorka za brudek, ale cały dzień kuśtykam na bosaka.

#zdrowie #medycyna
Grakk - Cześć czy jest na sali doktor?
Może być nawet nauk humanistycznych, byleby mi...

źródło: comment_1631286750MZs3MWRhd1o9ra9lXQXpEJ.jpg

Pobierz
  • 17
@Eustachiusz obie spuchły na początku (rano) niemal idealnie identyczne co do wielkości, po czym lewa zaczęła wyścigi.

Nie mam gorączki, ale noga aż do kolana cieplejsza
@Eustachiusz w sensie, że różyczka? Panie Eustachiuszu kochany, nie potrzebuję koniecznie diagnozy.
Martwię się tylko o przyszłość moich stawów/potencjalne udrażnianie rur a może i piętkę będzie można obciąć?

Będzie się trzymać 1,5 doby przed wizytą u lekarza, czy to dobry pomysl?
@Grakk: czy ja wiem, od diety chyba zależy i leków, ale jak dałem radę stopę wcisnąć w but, to cały ten płyn przeszedł wyżej na łydkę i normalnie chodziłem. Po zdjęciu buta wieczorem wszystko znów schodziło na stopę.
@SkullStaff chcesz mi powiedzieć że wciskałeś buta na stopę z dną moczanową? Kto Cię zdiagnozował? To jak zamykanie w żelaznej dziewicy

@Eustachiusz z pewnością były, nie jestem pewien czy akurat w stopę. Doczytałem co to takiego i nie musi być w stopę. Wydaje mi się, że Bingo.

Dziękuję ślicznie. Dam znać jak będę wiedział na 100 %
@Eustachiusz niestety, jestem w Anglii... Kobita przy telefonie w momencie gdy powiedziałem że chcę na emergency zapytała czy brałem już paracetamol (nie zdążyłem jeszcze powiedzieć że nie chodzi o kaszel, tak naprawdę to nie powiedziałem nic, poza tym że chcę na nagły wypadek). Myślałem, że ten mit istnieje naprawdę, a to tylko legenda.

To prawda, bardzo boli - chociaż dny moczanowej nie przebija (miałem kiedyś, nie pucowałem się, bo diagnosta został nim
Jeżeli to kogoś interesuje, to przyczyną była kulminacja kilku czynników. Stres, słabe nawodnienie, ciężka praca fizyczna + używki.
Takie coś od stresu?