Wpis z mikrobloga

Byłem na meczu wczoraj (tak na narodowym) i mam kilka wniosków:
- Atmosfera zajebista nie dziwie sie ze pickford miał problem piłke kopnąć przy takiej wrzawie za plecami
- Powtórzę jeszcze raz Atmosfera zajebista, janusze co krzycza ze kiedys to były mecze, kocioł czarownic a to gówno prawda. Dzieci rodziny Wszyscy byli i to było zajebiste. Gol na 1:1 cały stadion w ekstazie. Super
- Sterling ze skoljozą kręcił polaków jak mógł. Widać ze mu sie chciało. Ale obrona grała wczoraj solidnie
-Keyna za wyjątkiem jednej akcji jak założył siatkę Moderowi to nie widziałem cały mecz, oprócz..
-Gol z dupy Światowa czołówka bramkarzy by to obroniła - Szczęsny nią nie jest, średniak europejski który dzięki swojej butności oraz Ojca lansującego sie w tvp dosięgnął Juve
- Steve Wonder by obronił - tak mówili wczoraj kibice :)

#mecz #reprezentacja #polska #stadionnarodowy #stadiony #pilkanozna
  • 27
@utede a gdzie ja pacanie naspialem że Nieszczęsny ma kontrakt z Juve bo stary mu załatwił? Uderz sie w główkę

@MartinoBlankuleto może dlatego że mikrofonów nie bylo? xD ogólnie mało kamer i atmosfera jakby bez kamer i tv od taki meczyk dla lokalnych kibiców

@Karaboga kolejny debil

@qqlesko Wiesz. Dla mnie nieuzasadnione darcie japy dla samego darcia mnie nie satysfakcjonują gdy sam mecz to dno i wodorosty. Wolę oglądać piłkę na europejskim
-Gol z dupy Światowa czołówka bramkarzy by to obroniła - Szczęsny nią nie jest, średniak europejski który dzięki swojej butności oraz Ojca lansującego sie w tvp dosięgnął Juve


@rozjuszony_przecinek: Piłka była podkręcona. W momencie strzału zrobił krok w prawo do środka, bo spodziewał się, że tam będzie leciała, ale to uniemożliwiło mu wykonanie dobrego rzucenia się w drugą stronę. Jakby został w miejscu albo w ogóle stał po lewej stronie, a
Szczesny się dostał do Juve dzięku ojcu którego nikt na świecie nie zna. Jak tego nie skomentować inaczej niż iks #!$%@? de?


@utede: Obaj piszecie głupoty.

Stary Szczęsny na pewno nie załatwił młodemu gry w Juve, ale na pewno nie jest tak, że nikt go nie zna. Jakby nie patrzeć to trochę pograł w europejskich pucharach, no i prawie obił mordę Roberto Manciniego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rga79: Słowa samego Szczęsnego. Niby mógł kłamać, tylko w sumie po co?

W półfinale PZP odpadliśmy z Manchesterem United. Anglicy zachowali się bardzo profesjonalnie. Pismo z zapytaniem o mój transfer przyszło dopiero po ich meczach z Legią. Klub dostał faks z prośbą o udzielenie odpowiedzi na pytania, do kiedy mam kontrakt i jaka jest za mnie cena. Legia im nie odpisała, przysłali więc drugie pismo, ale znowu nie dostali odpowiedzi. W
@rozjuszony_przecinek w tym wpisie aż się roi od XD. Atmosfera na meczu kadry to jak atmosfera na meczu siatkówki. No fajnie, byłem i wspominam miło. Ale nie ma porównania do meczu piłki nożnej ze zorganizowanym dopingiem na dobrym poziomie. Zupełnie inne emocje, chciałoby się powiedzieć, że inny sport. To, co było na narodowym, to taki piknikowy festiwal radości. Dobra ekipa z polskiej ekstraklasy na trzy razy mniejszym stadionie by was zagłuszyła.

-Gol