Wpis z mikrobloga

ostatnio wysypali tam nowy tłuczeń i ciężko się jedzie


@krabozwierz: no właśnie kuuułaaaa!!! Co to ma być?! (°° Obawiam się, że szykują nawierzchnią pod asfalt...

A drugi mostek (na drugiej leśnej rzeczce) kojarzysz? Też go lubię.
@faramka: w sumie to nie kojarzę innej drogi w okolicy, która jest szutrowa i prowadzi do jakiejś miejscowości. Takie to fajne, bo czasami już mam dosyć asfaltu ¯\_(ツ)_/¯

A mostek kojarzę, choć jest on mniej urokliwy od tego nad rzeczką Dębowiec
w sumie to nie kojarzę innej drogi w okolicy, która jest szutrowa i prowadzi do jakiejś miejscowości


@krabozwierz: obczaj sobie szutrówkę zrobioną po śladzie linii wąskotorowej.
#picrel czerwona trasa
Od Goliszowca w stronę Lipy, prawie w połowie długiej asfaltowej prostej odbijasz w prawo. Po ~5 km jesteś w Kochanach i obserwujesz wielbłądy xD
Możesz dojechać prosto do Gwizdowa "kolejką" albo zaraz za Kochanami odbić w lewo, żeby wcześniej wylądować na asfalcie.
Pobierz
źródło: comment_1631187765FQSihW4kff0QfpFssq7Wwm.jpg
@faramka: więc to o to chodzi z kolejką, a ja się cały czas zastanawiałem czego Garmin mi pokazuje trasę jakąś kolejką, skoro torów nie widziałem xD

Goliszowca w stronę Lipy, prawie w połowie długiej asfaltowej prostej odbijasz w prawo.


Wydaje mi się, że wczoraj tamtędy jechałem, albo kręciłem się w tej okolicy, choć stricte do Kochanów nie dojechałem, bo nie taki był cel przejażdżki

Lasy po drugiej stronie Sanu sa zdecydowanie
muszę nadrobić


@faramka: tylko jeśli chcesz powtarzać moją trasę, to weź sobie wodery, albo co najmniej gumowce, bo im bliżej Lipy, tym bardziej mokro w lesie, a dróżki przypominają rzeki ( ͡° ͜ʖ ͡°)