Wpis z mikrobloga

Największa beka z ludzi co myślą że jak przyjdzie wojna to trzeba będzie iść ginąć za kraj z tektury xD po prostu nie stawiacie się nigdzie i od razu #!$%@?, a najlepiej mieć ogarnięte w domu "kolekcjonerskie dokumenty" że w razie czego w innym kraju będziecie kimś innym. Ja to łatwo, 20 minut i w Czechach, a potem dalej do Włoch ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma co wypruwać flaków za kraj z gówna
#bialorus #wojna #zapad2021
  • 19
@przodowyryl największa beka z ludzi myślących że w takiej sytuacji nie będzie wszechobecnych korków, punktów kontroli na każdej drodze przy granicy, i że kazdy, ma 30 minut do granicy, no bo jak masz więcej to beka, dobrze rozumiem? Xd
@Sonic233_: To jest mentalność robaka. Nie dba o swój dom bo po co. Potem ucieka do Czech i tam też ma wszystkow doopie bo przecież on do Włoch. We Włoszech ma jeszcze bardziej wywalone bo jest tam obcy i to nie jego dom.
Dokładnie taka sama beka jest z tym młodych byczków co we Włoszech i Hiszpanii na plaży się desantują z łódzi - też mają wywalone bo nie sa u
@DUB7 no ale przecież oni są lepsi od tych wszystkich idiotów co będą umierać za rząd xdd choć może to i lepiej, strach pomyśleć jak by się zachował ktoś taki przy pierwszym kontakcie ogniowym, bo patrząc na to jak myślą a raczej nie myślą niektórzy to jest dramat xd. Już pomijam cały fakt że gość nie uwzględnił w planach czegoś takiego jak choćby, plecak ucieczkowy, który ja np.mam gotowy i spakowany na