Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co mam zrobić mam 20 lat i od dawna mam problem ze swoją twarz jestem gorszy niż przemcel gorszy niż najgorszy ludzie z ulicy ze mnie się śmieją i mówią za plecami #!$%@? jaki ryj co mam zrobić iść pod creepa operacje plastyczne? Dłużej tego #!$%@? już nie zniosę pisze to w totalnym stresoe bo wlasnie zostałem wyśmiany i chce mi się płakać plus 2 lata zrezygnowałem przestałem się myć jem tylko śmieci i nie chce już żyć co mam zrobić? #przegryw ##!$%@? #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61361c176ffb19000ae1bc00
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się mnie też ludzie wytykali. #!$%@?* ich i tyle. Postaw na siebie na swój rozwój zarabiaj $$$ nie musisz w polsce możesz za granicę i spełniaj swoje marzenia bo to się liczy w życiu. Babami się nei przejmuj bo można być szczęśliwy bez kobiety. Po zatym patrząc na to jakie są dzisiaj kobiety raczej wątpię żebyś byl z nimi szcześliwy. Podsumowując postaw na samorozwój $$$$ i marzenia. A
@AnonimoweMirkoWyznania Miras, jak ktoś tak się zachowuje to nie warto zawracać sobie głowy, mówisz, że źle się odżywiasz, to ma też wpływ na samopoczucie, jedz zdrowo, wypoczywaj, pij dużo wody, poruszaj się (dla siebie i zdrowia, nie dla kobiet) może jakieś suplementy diety i zobaczysz, że poczujesz się lepiej, a przede wszystkim zmień myślenie ;)