Wpis z mikrobloga

@depeszowiec: ostatnio sama szukałam jakiejś elo-wyciskarki i ostatecznie kupiłam blender próżniowy, może poszukaj też w tym kierunku

mi najbardziej zależało na sokach o konsystencji kubusia (marchewka, banan, jabłko) bez większych farfocli po zblendowaniu i jestem mega zadowolona, wszystko jest przerobione na idealnie gładki, gęsty sok i w dodatku się nie rozwarstwia (ʘʘ)
kupiłam takie coś - https://www.euro.com.pl/miksery-kielichowe/sencor-sbu-7878bk.bhtml jeśli to Twój zakres cenowy to bardzo gorąco polecam
@depeszowiec: moim zdaniem jest głośny tak jak standardowy blender, jeśli nawet nie odrobinę cichszy od kilkuletniego zużytego ręcznego blendera z budżetowej półki, także na głośność nawet nie zwróciłam uwagi. poza tym program do smoothie trwa tylko minutę i tyle z tego hałasu :P

z kategorii za 1k zastanawiałam się nad próżniowym boschem, ale ten sencor ma mocniejszy silnik i stwierdziłam, że może jednak bez sensu przepłacać
@noot: Hałas jako-taki mi nie straszny, bo to, tak jak piszesz, kwestia minuty, dwóch. Czytając opinie miałem wrażenie jakby ten hałas był porównywalny do jakiegoś odrzutowca... :D Spoko, chyba się na ten Twój skuszę. Dziękuje!!