Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: KCP na os. Tysiąclecia w Kato (wirtualne biuro).
@g0dl1ke: Bzdura. Rejestrowałem w poprzednim miesiącu. Działalność bez stałego miejsca, adres do doręczeń z wirtualnego biura. Przy rejestracji do VAT, US chciał jedynie tytuł prawny do mieszkania (przy braku siedziby firmy do celów podatkowych leci adres zamieszkania, mam najem okazjonalny i przeszło).
@piezometr: co bzdura, skoro to naczelnik US rozpatruje wnioski VAT-R xD to ze u Ciebie przeszło nie znaczy ze przechodzi wszędzie, są miasta gdzie w ostatnich latach żaden wniosek nie jest zaakceptowany. Rozeznaj się w temacie zanim zaczniesz zarzucać komuś niedoinformowanie
@g0dl1ke: Właśnie to zrobiłem przed złożeniem jakiegokolwiek wniosku w swojej sprawie i wszędzie są jakieś stare straszące posty że niby US robią problemy z biurami wirtualnymi i jeszcze więcej postów dementujących te plotki ;) Możesz podać te miasta w których nie przechodzi żaden wniosek?
Podpytałem z ciekawości nawet o tę kwestię obsługi mojego wirtualnego biura gdy podpisywałem umowę, oni nawet nie słyszeli nigdy żeby jakikolwiek ich klient miał problem z rejestracją