Wpis z mikrobloga

Na pewno zauważyliście, że są na wykopie osoby, które za misję obrały sobie poprawianie błędów w wypowiedziach innych użytkowników. Jedną z nich jest @StaryWedrowiec - polecam zobaczyć nie tylko aktywność, ale i opis profilu. Wykopek ten nie tylko poprawia błędy, ale robi to w niemiły sposób, zarzucając innym analfabetyzm i brak inteligencji.

Co się jednak stanie, kiedy ktoś inny zwróci uwagę na błędy zrobione przez wykopowego polonistę?

Tak, usuwa komentarze xD https://www.wykop.pl/wpis/60242415/ale-mam-ciekawa-zagwozdke-zbudowalem-nowego-kompa-/#comment-213815265

@StaryWedrowiec, coś mi się wydaje, że ten opis jest skierowany głównie do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #heheszki #jezykpolski #logikaniebieskichpaskow
choochoomotherfucker - Na pewno zauważyliście, że są na wykopie osoby, które za misję...

źródło: comment_1630941598s2MDAFI41KC3vG71k6pMCE.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jak już poprawiasz, to popraw swoje komentarze gdzie masz błędne cudzysłowy, bo na razie, to wiesz jak chlać wódę kulfonie


@Xollorenidbla: Jesteś typem, który kopie dopóty, dopóki nie znajdzie jakiegoś "haka" i nie jest dla niego ważne czy ten hak nawiązuje logiką do całej sprawy.

To ci powiem, geniuszu intelektu, że nie trzeba być zawodowym kucharzem i można nie umieć zrobić jajecznicy, żeby zwrócić komuś uwagę, że ziemniaki soli się dopiero pod koniec gotowania, bo uwaga nie tyczy się wszystkiego innego, tylko gotowania
  • Odpowiedz
ale skąd taki plebs ma wiedzieć jak szkołę to widział tylko na zdjęciach


@Xollorenidbla: Zajebisty atak personalny, brawo Jasiu. Nie mam argumentów, to walnę niesprawdzoną bzdurę i może ktoś mi uwierzy.

Brzydzę się takimi farmazoniarzami, jak ty. Możesz odejść i nie wracać.
  • Odpowiedz
ciezka schizofrenia widze


Ciężka schizofrenia, widzę.

Lepsza schizofrenia, niż ciężkie idiotopochodne upośledzenie mózgu. Upośledzenie objawiające się brakiem polskich znaków diakrytycznych, przecinka oraz kropki.

@yahoomlody: Współczuję. Rodzinie i znajomym również. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz