Wpis z mikrobloga

Na pewno zauważyliście, że są na wykopie osoby, które za misję obrały sobie poprawianie błędów w wypowiedziach innych użytkowników. Jedną z nich jest @StaryWedrowiec - polecam zobaczyć nie tylko aktywność, ale i opis profilu. Wykopek ten nie tylko poprawia błędy, ale robi to w niemiły sposób, zarzucając innym analfabetyzm i brak inteligencji.

Co się jednak stanie, kiedy ktoś inny zwróci uwagę na błędy zrobione przez wykopowego polonistę?

Tak, usuwa komentarze xD https://www.wykop.pl/wpis/60242415/ale-mam-ciekawa-zagwozdke-zbudowalem-nowego-kompa-/#comment-213815265

@StaryWedrowiec, coś mi się wydaje, że ten opis jest skierowany głównie do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #heheszki #jezykpolski #logikaniebieskichpaskow
Pobierz choochoomotherfucker - Na pewno zauważyliście, że są na wykopie osoby, które za misję...
źródło: comment_1630941598s2MDAFI41KC3vG71k6pMCE.jpg
  • 71
Poprawia innych a nie umie napisać poprawnie polski cudzysłów XDDDDDD, typowy wychodek jest typowy


Poprawia innych, a nie umie napisać poprawnie polski cudzysłów. XDDDDDD Typowy wychodek jest typowy.

@Xollorenidbla: Może najpierw skończ choć dwie klasy szkoły podstawowej, a dopiero potem oceniaj innych.

nie umie napisać poprawnie polski cudzysłów


Albo mi się wydaje, albo to nie ma sensu, panie wychodku.
@choochoomotherfucker: Ale najgorsze jest jak sie zleci konsylium purystów. Masz temat o reaktorach atomowych w Polsce. Ktoś powiedział ze nie ujęto cos w planach.
I sie zaczyna karuzela #!$%@?, które co prawda o reaktorach nie maja pojęcia, ale wiedzą że nieujęto sie pisze razem, walka o to jak sie pisze trwa przez 45 komentarzy, jeden z drugim walczy z miodkiem i sjp na ustach. Obrzucając sie inwektywami i rzucając na lewo
@StaryWedrowiec: Gdyby CI naprawdę zależało na tym, by druga osoba dostrzegła swój błąd, w przyszłości lepiej używała języka i może nawet szerzyła takie podejście dalej, to byś pisał to tym osobom na priv, albo był przy tym uprzejmy, bo średnio rozgarnięty małolat ogarnia, że jeśli się komuś wytknie błąd po chamsku to uzyska się efekt odwrotny do zamierzonego.
to byś pisał to tym osobom na priv


Miałbym napisać to w wiadomości prywatnej również każdej osobie, która zobaczy byka i być może weźmie (zły) przykład z autora?

Dotyczy to przede wszystkim dzieciaków, których tu pełno.

albo był przy tym uprzejmy, bo średnio rozgarnięty małolat ogarnia, że jeśli się komuś wytknie błąd po chamsku to uzyska się efekt odwrotny do zamierzonego.


@Lohengrin: Przejrzyj moje komentarze, to może zrozumiesz, że nieuprzejme komentarze
@choochoomotherfucker: zgadzam się, że trzeba zachęcać do poprawnego pisania, choćby z tego względu, że pisanie z błędami zaburza przekaz. Zwłaszcza młodzież nie zdaje sobie sprawy, że waląc w co drugim zdaniu babole, ich przekaz staje się niezrozumiały, albo wręcz kompletnie przeinacza jego sens. Większości ludzi, w tym i mnie, szkoda czasu na domyślanie się co ktoś chciał napisać i po prostu tego nie czyta. O ile na "portalu ze śmiesznymi papieżami"
No jak codziennie walisz wódę i budzisz się w rowie to nic dziwnego, że nie wiesz, że jest coś takiego jak polski cudzysłów. Masz doucz się https://pl.wikipedia.org/wiki/Cudzys%C5%82%C3%B3w


Nie piję wódki, farmazoniarzu fantasto. Sypiam w łóżku i nie chodzę spać #!$%@?.

Wiem czym jest polski cudzysłów, ale niestety masz problem z odmianą i napisałeś coś, co nie było dla mnie zrozumiałe.

Poprawia innych a nie umie napisać poprawnie polski cudzysłów XDDDDDD, typowy wychodek
Pobierz StaryWedrowiec - > No jak codziennie walisz wódę i budzisz się w rowie to nic dziwneg...
źródło: comment_1630958357rXnxOEI5Qrov7MT5qgAaaH.jpg
Na poniższym obrazku widać, że nie tylko krytykuję, ale też chwalę.


@StaryWedrowiec: Przecież już Twój opis profilu sugeruje, że jesteś chamem, piszesz wiele chamskich komentarzy i jedna pochwała niczego nie zmieni. Jeśli już koniecznie chcesz zwracać komuś uwagę, to możesz to robić grzecznie, zamiast wyzywać innych od debili albo robić głupie uwagi.

Emoty nie są częścią zdań i nie zastępują kropki.


Pokaż mi taką zasadę ( ͡° ͜ʖ ͡