Wpis z mikrobloga

Na pewno zauważyliście, że są na wykopie osoby, które za misję obrały sobie poprawianie błędów w wypowiedziach innych użytkowników. Jedną z nich jest @StaryWedrowiec - polecam zobaczyć nie tylko aktywność, ale i opis profilu. Wykopek ten nie tylko poprawia błędy, ale robi to w niemiły sposób, zarzucając innym analfabetyzm i brak inteligencji.

Co się jednak stanie, kiedy ktoś inny zwróci uwagę na błędy zrobione przez wykopowego polonistę?

Tak, usuwa komentarze xD https://www.wykop.pl/wpis/60242415/ale-mam-ciekawa-zagwozdke-zbudowalem-nowego-kompa-/#comment-213815265

@StaryWedrowiec, coś mi się wydaje, że ten opis jest skierowany głównie do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #heheszki #jezykpolski #logikaniebieskichpaskow
choochoomotherfucker - Na pewno zauważyliście, że są na wykopie osoby, które za misję...

źródło: comment_1630941598s2MDAFI41KC3vG71k6pMCE.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Usunąłem komentarze, bo wytknąłeś mi błędy w sumie hurtem, za to nie napisałeś tych zdań poprawnie.

Możesz to zrobić ponownie, ale po każdym cytacie wstaw wersję poprawną.

Co do niemiłego sposobu... Cóż... Jeśli ktoś uważa, że w internecie nie trzeba starać się pisać poprawnie i można być niechlujnym, to nie mam do takiej osoby szacunku.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Jak już mnie stalkujesz, to pewnie trafiłeś na wpisy, w których przyznaję, że robię błędy, ale staram się je eliminować.

I nawet już kiedyś prowadziłem podobną dyskusję z kimś, kto jest bardziej biegły w języku polskim. Poprosiłem, żeby mnie poprawiał, jeśli zobaczy jakieś błędy.

I co? Minęło kilka miesięcy i nic.
  • Odpowiedz
Wrzuciłam w cytatach fragmenty zdań ze wstawionymi przecinkami, już nie kombinuj, gościu xD


@choochoomotherfucker: Wrzuciłaś fragmenty z błędnie postawionymi niektórymi przecinkami, ale już zabrakło ci ochoty, żeby po każdym z nich wstawić wersję poprawioną. Tak, jesteś w tej kwestii niechlujna.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Nie stalkuję, weszłam na profil, bo już wczoraj zwróciłam Ci uwagę na błędy.

Wrzuciłaś fragmenty z błędnie postawionymi niektórymi przecinkami, ale już zabrakło ci ochoty, żeby po każdym z nich wstawić wersję poprawioną.


Nie, w tych cytatach były już poprawione zdania, z poprawnie wstawionymi przecinkami.

Też mam fisia na punkcie poprawnej pisowni, ale to, co robisz, jest po prostu śmieszne xD To portal ze śmiesznymi papieżami i czegokolwiek byś nie
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Poprawiam "pojedyncze", bo zwracam uwagę tylko na te, na które trafię czytając dyskusję i które łamią podstawy podstaw pisowni, jak na przykład stawianie spacji przed znakiem zapytania czy brak przecinka przed "że". "żeby", "który"...

Nie siedzę i nie wyszukuję osób, do których mógłbym się #!$%@?ć. Nie czepiam się również, kiedy widzę, że ktoś się stara i czasem coś walnie. Zwrócę grzecznie uwagę i elo.

Niestety, ale niektórzy reagują agresywnie, co
StaryWedrowiec - @choochoomotherfucker: Poprawiam "pojedyncze", bo zwracam uwagę tylk...

źródło: comment_1630944007IdN3lPRMfz0Z53DMoQ8v9W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykolejony: Zabawne, ale daleko mi do nerda. Mając 42 lata świruję na rowerze enduro, czasem pogram w tenisa, pośmigam na łyżwach, coś tam tworzę na syntezatorach, waporyzuję zioło, walę browary do strzelanek czy simracingu (rano byłem po sześciu, bo granie się przeciągnęło i duża ilość błędów interpunkcyjnych była tego efektem), a jak trzeba to się biję.

W młodości była deskorolka, bieganie po dachach oraz drzewach. Ogólnie wykop jest moją odskocznią od
  • Odpowiedz