Wpis z mikrobloga

TL:DR GÓRSKI TY #!$%@? DZBANIE NIE SŁYSZĘ WŁASNYCH MYŚLI

Wynajmuję z #rozowypasek mieszkanie na Starym Browarze #gdansk od listopada zeszłego roku. Przez pierwsze 6 miesięcy towarzyszyło nam całodniowe, czasami od 6:30, do 22:00 wiercenie, borowanie, walenie u sąsiadów. Deweloper niestety nie stosuje się do zasady "Najpierw remont, potem oddanie do użytku". Kiedy już wszystko u sąsiadów ucichło, przyszła kolej na lokale usługowe, które znajdują się 3 piętra niżej, a i tak cały budynek chodzi tak, że człowiek odchodzi od zmysłów i słyszę na klatce jak sfrustrowani sąsiedzi wychodzą z budynku trzaskając drzwiami. Absolutnie zero warunków do Home Office oraz jakiegokolwiek spokojnego mieszkania. W środku od roku wystają kable, brakuje lamp i niektórych elementów. Chłopy jak zaczęli tapetować ścianę to rozpoczeli na 3 piętrze i za miesiąc wrócili dokończyć pozostałe piętra, przez cały czas zostawiając syf na klatce. Lampa kinkietowa na klatce znajduje się 15cm od głównego oświetlenia, a i tak włącza się na czujnik ruchu, no logika w #!$%@?. Winda to chyba wzięta z jakiegoś szrotu. Co 3 tygodnie przyjeżdża ekipa konserwująca, winda porusza się z prędkością 1 piętra na 20 sekund, wszystko trzeszczy i na wydane polecenie reaguje po upływie kilku sekund. Podsumowując, nie rozumiem ludzi, którzy płacą po 400k+ zł zadłużając się na całe życie za coś, co nie jest nawet w połowie sprawne, naprawdę nie ma już lepszych mieszkań? Deweloper absolutnie nie warty polecenia, oprócz ładnej elewacji nie ma do zaoferowania ABSOLUTNIE NIC w zamian.

#patologiepolskiegobudownictwa #patodeweloperka #zalesie
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dejt: Ja #!$%@?ę przecież na łańcuchu tam cię nikt nie trzyma. Trzeba było zwinąć manatki i się przeprowadzić. Jakbym miał mieszkać w takich warunkach to bym #!$%@?ł w te pędy. Aha, taki protip na koniec. Słuchawki z ANC. Sony albo Bose. Bo jak inne kupisz to będziesz żałował xD
Nie wiem czy czytałeś wpis, ale ja to mieszkanie tylko najmuję. Poza tym człowieku, wszystkie ściany mi chodzą,


@Dejt: to wypowiedz umowę i #!$%@? z tego mieszkania. Chyba, że głównie zależało ci na podkreśleniu, że

Wynajmuję z #rozowypasek mieszkanie na Starym Browarze #gdansk

Znanemu w sumie chyba wszystkim wiadomo z jakich ludzi xd
. Aha, taki protip na koniec. Słuchawki z ANC. Sony albo Bose. Bo jak inne kupisz to będziesz żałował xD


@franaa: żadne słuchawki nie wygłuszą niskich częstotliwości jakie powoduje #!$%@? w ściany lub podłogę. uwierz mi, przerabiałem temat nie raz ;)