Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagów #android #motorola #google #googlemaps mam problem. Posiadam motorolę moto g10 i pierwszy raz chciałem skorzystać z map google. No i problem jest taki, że jak ustawię trasę to telefon od razu się restartuje albo chwile pojeżdżę z nawigacją i moim oczom ukazuje się taki obraz:
Ktoś wie o co może chodzić? Android 11, mapy google najnowsze. Wina wersji map? Nie miałem okazji sprawdzić działania map na starszych wersjach, pierwszy raz jechałem w nową trasę.
#telefony #smartfon
bb-8 - Mireczki z tagów #android #motorola #google #googlemaps mam problem. Posiadam ...

źródło: comment_16308618744fa3cdIcezlDgrgFQXOzlb.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bb-8: no fastboot nie powinien się sam z siebie włączać, bo normalnie przechodzi się do niego kombinacją przycisków przy wyłączonym telefonie
  • Odpowiedz
@bb-8: jak ruszysz następny raz, to podepnij do powerbanka i sprawdź czy się znowu resetnie
może bateria jest felerna i przy zwiększonym zapotrzebowaniu wysiada, wtedy pozostaje reklamować

ewentualnie zmniejsz wydajność w ustawieniach systemowych i spróbuj
  • Odpowiedz
@Morritz: a jaki to skrót klawiszowy jest? Bo może jak włożę go w uchwyt to się coś naciska? :D

@Dibhala: jak włączyłem teraz mapy google to wszystko niby działa, co prawda nie ruszam się bo w mieszkaniu
  • Odpowiedz
@bb-8: zależy od telefonu, ale to raczej na zgaszonym powinno być, może spróbuj obserwować kiedy się to dzieje łatwiej będzie natrafić na przyczynę, możesz też logcata włączyć i szukać czy coś się pojawia, z włączonego systemu też da się przejść do bootloadera, więc albo coś się klika albo jakaś aplikacja to robi
  • Odpowiedz
@pawelkoszalin2: naciskam power i vol up i down i nic się nie dzieje, tzn. tylko zrzut ekranu albo tryb cichy
@Morritz: a jest jakiś dziennik zdarzeń w androidzie który nie wymaga roota?
@AssRock: jak? teraz klikam w domu nie mogę tego wyklikać xD
  • Odpowiedz