Wpis z mikrobloga

Hello.
Mam dziwny problem z boxem Canal+. Mam tam Tivimate do #iptv Postanowiłem dziś zainstalować jeszcze KODI do odtwarzania filmów. I tu pojawił się problem, w KODI nie ma dźwięku i co dziwniejsze, po jego wyłączeniu w Tivimate też go nie ma a obraz tnie jak cholera. Jak domniemywam te aplikacje kolidują trochę ze sobą, Tivimate staruje wraz z boxem więc de facto cały czas w pamięci gdzieś tam jest i pewnie rezerwuje zasoby odpowiedzialne za dźwięk. Ktoś może miał podobny problem i go rozwiązał? Może @kodiwpigulce_pl ?
  • 3
@kodiwpigulce_pl: Dziwny problem, Tivimate odpala wraz z systemem, po wyłączeniu MX Player czy Netflix działa normalnie. Odpalenie KODI powoduje zanik dźwięku na urządzeniu. Nawet po jego wyłączeniu nie ma juz go w żadnej aplikacji.

EDIT: Zrobiłem prosty test, wyłączyłem autostart Tivimate, KODI działa z dźwiękiem. Ale już po włączeniu Tivimate i jego wyłączeniu w KODI dźwięku już nie ma, inne aplikacje chodzą normalnie. Coś tu się gryzie ze sobą.
@kodiwpigulce_pl: EDIT2: Błędnie test zrobiłem, pisałem, że po odpaleniu na czysto w KODI mam dźwięk, chodziło mi o menu bo słychać było dźwięk przy przeskakiwaniu po menu. Odpalenie jakiegokolwiek filmu powoduje uwalenie dźwięku w całym urządzeniu i jakieś hiper obciążenie procesora bo każda z aplikacji jaką potem uruchamiam działa jakby nie mogła :/