Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@KisielBB daty wykrycia tak srednio, ale mniej więcej szczyt występowania danej odmiany już jest bardzo podobny. Jak na tabelkę że znacznym wyprzedzeniem bo jest gdzies sprzed roku to jest całkiem trafna
  • Odpowiedz
@Pitu33: nic się tutaj nie pokrywa. Alpha, Beta i Gamma w ogóle pominięte, Delta (VOC-21APR-02, linia B.1.617.2) wykryta po raz pierwszy w kwietniu w indiach i oznaczona jako VOC w maju, a w tabelce lanzamiento (z hiszpańskiego wprowadzenie, np. produktu na rynek) jako czerwiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niżej pozostałe do tej pory oznaczone warianty i daty/miejsca pierwszego wykrycia:
Eta - Grudzień 2020 - UK
Iota - Listopad 2020 - USA
  • Odpowiedz
@Pitu33:

Jak na tabelkę że znacznym wyprzedzeniem bo jest gdzies sprzed roku to jest całkiem trafna

ta, trafna xD Przecież tu w tej tabelce są po prostu wylistowane wszystkie miesiące po kolei. To chyba logiczne, że w ten sposób kilka z nich się trafi. Jak można takie głupoty powielać to ja nie wiem
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze w tym nowym super koronamutancie "Mu" jest to, że znów pokrywa się z tą tabelką, która zapisałem sobie 2 miesiące temu w telefonie, a po Internecie krąży jeszcze dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pitu33: ktoś przewidział, że jak zaczęli nazywać warianty kolejnymi literami greckiego alfabetu w kolejności alfabetycznej, to będą się tego trzymać. Niesamowita sprawa.
  • Odpowiedz