Wpis z mikrobloga

@weroniiiq: Najlepszym dowodem ich miłości jest kazdy moment gdy są razem. Rozmawiają tylko na temat związany z streamem, jak ktoś rzuci donejta to pogadają o nim, przy gotowaniu co ugotować, weterynarz itp. Przez 11 dni nie rozmawiali o swoim hobby, jakichś planach, pożartowali sobie kompletnie nic, najbardziej rozmowne w tym domu są zwierzeta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@weroniiiq: mnie osobiście dziwi,że ona z nim tyle siedzi po tym wszystkim co zrobił,po tej całej aferze itp.,w dodatku pod względem zachowania wcale się nie zmienił,dalej potrafi komuś życzyć śmierci i wjeżdżać na rodziców,jak go ktoś zdenerwuje w gierce to od razu report,bo wkurza się,że mu nie idzie,nawet żarcia z glovo lub z czegoś podobnego nie mogą zamówić do chaty,bo boją się,że ich adres wycieknie,laska sobie życie marnuje,tylko "zrób to,podaj mi
  • Odpowiedz
@weroniiiq: Wczoraj chyba wszystkim umknął tekst gurala, kiedy opisywał, jak zrobi romantyczną kolację przy świecach. Gural zacząl opisywać, jak to bedzie jajecznica i świece i powiedział coś takiego: "Jak mi tym nie dasz, to już nie wiem" XDDDDDDD
  • Odpowiedz