Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MerdanoVT: @Piffpoff91: Sprawa wygląda poważnie - dane wielu użytkowników mogą być narażone na niebezpieczeństwo. Gdzie powinienem to zgłosić? W ogóle trzeba nagłośnić sprawę, bo ludzie mogą nawet o tym nie wiedzieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MerdanoVT: @Piffpoff91: Jakiś czas temu Ukraińcy chcieli wyłudzić dane od Dawida Myśliwca, ale na szczęście miał chłop łeb na karku i się nie dał. Oni się robią coraz bardziej zuchwali...
@Zwanek tak widziałem, teraz oszukują na fotowoltaikę i fałszywe strony internetowe, mój dziadek ostatnio dostał taki telefon ale na szczęście szybko zareagowaliśmy i Panu z Ukrainy nie udało się pozbawić seniora mego rodu renty.
Dobra przynam się, to ja stoję za tą stroną i wyłudzam te dane żeby okraść wasze konta. Jestem ze służby bezpieczeństwa Białorusi a nie z żadnej Ukrainy. Logować się bo was znajdę, mam narzędzia. Wiadomo o co chodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adik75: Proszę nie trollować. Sprawa jest poważna. @MerdanoVT ktoś się na konto wbił żeby scamową stronkę promować. Jeszcze mu problemów narobi, a to spoko mirek był.