Wpis z mikrobloga

@ryba9 dla mnie głupotą jest oglądać mexicano.
Jeśli uważasz że trzeba go wyjaśniać czy też oglądać jego filmy żeby tłumaczyć innym czemu jest debilem to chyba coś z Tobą jest nie tak.
Każdy kto ma jakikolwiek mózg wie że to dno i nie będzie sam z siebie tego oglądał.
@Piffpoff91: a to juz zalezy od osoby i od jej myslenia. Ty masz #!$%@? na jakiegos smiecia a ja mam taki charakter ze nie popuszam i mimo ze mi nic personalnie nie zrobil to pokazal juz jaki to człowiek na kanale dlatego nad takim scierwem znęcalbym się ile sie da
@ryba9 70% polskiego YT to ludzie którzy udają kogoś innego,starają się okradać i oszukiwać swoich widzów. Z nimi też walczysz? Jarek ma takie grono hejterow bo jest łatwym celem. Coś jak wyścig na 100m z kulawym.
@ryba9 bez spiny oczywiście, uważam po prostu ze szkolną i całe uniwersum to zoo, oglądaj, ciesz się tym jakie to zwierzaki robią śmieszne figle ale broń Boże nie karm zwierząt! Jeśli ktoś nie przestrzega tej zasady to sam jest sobie winien.
@ryba9 i co byś im zrobił? Uważasz że Knur jest jakimś bohaterem aby o niego walczyć?

Z tych wszystkich wojenek zachowanie Pampaliniego mi się podobało, powoli krok po kroku walczyć z zaśmiecaniem lasu przez strusia i udało się, jeden pasożyt w lesie mniej.
@Piffpoff91: napewno naplułbym w te zakłamane ryje a znając siebie i moje nerwy które często ciezko mi opanować moglbym ich potraktować całkowicie po męsku. Nie uwazam że knur jest bohaterem zeby o niego walczyć więc dlaczego nowak i kiedys andzejewski o niego walczyli? Tam wszyscy to pozbawieni godnosci i honoru przygłupy
@ryba9 popełniasz ten sam błąd co inni.
Sławek, Mexicano, Pato czy Pawełek WAWA to nie są normalni ludzie, oni różnią się od majora i knura tylko tym że się ciut lepiej od nich wysławiają.
@Piffpoff91: nie zgodzę się. Rudy, menel, pato pawelek wawa to cwaniaczki mające jakąs więdze i spryt w kreceniu i oszukiwaniu (nie licząc pedra z tą wiedzą bo on akurat nie ma zadnej) i porównujac ich do majora i konona który mają eweidetnie cos z głową jest nietrafiiane