Wpis z mikrobloga

Wardęga chyba ostatnio już trochę odpływa, mam gdzieś tą Wersow i całą ekipę, ale bez jaj. Ma teraz na modlitewniku na kolanach całe dnie spędzać i przepraszać wszystkich? C'mon life goes on. Nie jest Ci chłopie nic winna, jedynie temu Francuzowi w przypadku jakiegoś procesu. Nie czaje tej logiki. Popełniła błąd ale zdaniem prankstera powinna teraz cały czas być smutna i przygnębiona czekając na ruch ziomka od sowy?
#friz
#wardega
#youtube
Pobierz Nafaros - Wardęga chyba ostatnio już trochę odpływa, mam gdzieś tą Wersow i całą ekip...
źródło: comment_1630595576RvlLPOZhn0k4e6Y772Rn0V.jpg
  • 10
@Nafaros:
Tu chodzi o pewien zły nawyk przyzwolenia na robienie np. kradzieży czy scamowania widzów. Jak to wyglądało:
-Wardega pokazuje jak Wersow zrobiła plagiat zdjęcia i oscamowała widzów
-Wersow na to: “Wardega niszczy internet, nie wiem jak on może spać spokojnie”
-Wardega pokazuje jak Wersow zrobila plagiat loga
-Wersow bez skruchy, tylko “ja nie wiedziałam”

Swoją drogą to jest nienormalne, że już po pierwszej akcji, gdzie laska zrobiła plagiat i scamowała
@Nafaros: wardęga mówił też, że influencerkom takie dramy nic nie robią, bo wszyscy o niej zapominają po tygodniu. po to też założył discorda żeby tam ludzie wspólnie działali i nie odpuszczali oszustkom naciągającym fanów i okradających innych. no ale jak widać, z całej discordowej armii tylko wardęga o tym pamięta XD