Wpis z mikrobloga

Admini subreddita Star Trek zablokowali go do czasu, aż Reddit przestanie promować treści antyszczepionkowe: https://www.reddit.com/r/startrek/

To samo niedługo może czekać wykop. Główna zamieniła się w ściek szurów i foliarzy, szerzący jedną wielką dezinformację na temat covid i szczepionek. Ludzie zaczną uciekać, taplać się w bagnie nie można w nieskończoność.

#startrek #reddit #ciekawostki #neuropa #foliarze #antyszczepionkowcy
czeskiNetoperek - Admini subreddita Star Trek zablokowali go do czasu, aż Reddit prze...

źródło: comment_1630427773qMbvaHMyM5r1nBCyXzHclZ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Nie ma opcji. Tutejszy zarząd prędzej sam sobie do szyi nasra, niż zrobi cokolwiek by powstrzymać stopniową mutację Wykopu w jakieś dziwaczne połączenie forczana z forum dla antywackowych muodych madek.
  • Odpowiedz
To jest przykład dlaczego #moderacja jest zła.
Będą grozić siłą i rozmiarem swojego e-penisa i szantażować usuwanie jakiegoś innego subreddita.
Pytanie logiczne. Co ma piernik do wiatraka. Jeśli mi się nie podoba dany subreddit to cyk na #czarnolisto i koniec tematu.
Założeniem chyba subredditów jest to, że to użytkownik wybiera gdzie chce należeć według własnych upodobań (nieważne jak #!$%@?...)

TL;DR Internetowy circlejerk w akcji.
  • Odpowiedz
patrzcie na serwis z rigiczem


@grubson234567: O ile popieram walkę z dezinformacją, o tyle nie jestem przekonana czy blokowanie tutaj kilku losowych tagów, których miłośnicy niekoniecznie muszą być winni rozpowszechniania takich treści, rzeczywiście jest rigczem. Karać należy tego kto rzeczywiście zawinił, dlatego na Wykopie usuwamy znaleziska zawierające naruszenia regulaminu i banujemy ich autorów, którzy celowo rozpowszechniali zmanipulowane informacje. Nie planujemy blokować w odwecie losowych tagów ;-)
  • Odpowiedz
@a__s:
Dwa pytania:
- Dlaczego nie pozwolisz mi zdecydować co jest prawdą lub fałszem?
- Skąd masz licencję na ustalania prawdziwości informacji?

TEST:
Księżyc jest z sera!
Usuniesz w takim razie ten wpis?
  • Odpowiedz
serwis wykop udowadniał że nawet sponsorowane artykuły z małą ilością wykopów moga trafić na główną. Jak wyglądałoby to w sytuacji gdyby sponsorowanym artykułem byłby jawny antyszczepionkowy artykuł za który serwisowi zapłacono ?
@a__s:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czeskiNetoperek:

To samo niedługo może czekać wykop.


No nie do końca, na reddicie to użytkownicy (albo przynajmniej ich część) ukryli swój subreddit. Na wykopie musiałby to zrobić Białkow osobiście a nie ma w tym żadnego interesu, tak samo jak właściciele reddita nie mają interesu w blokowaniu antyszczepionkowców.
  • Odpowiedz
serwis wykop udowadniał że nawet sponsorowane artykuły z małą ilością wykopów moga trafić na główną


@Renard15: Dzieje się to w ramach usługi Wykop Poleca i działa od początku istnienia usługi, czyli od ok 2007 lub 2008 roku :-) Znaleziska nie trafiają na główną, a jedynie są na niej promowane, tak jak na przykład artykuły Wykopowiczów były promowane w urwisku :-)
  • Odpowiedz