Wpis z mikrobloga

Witam mirki.
Musze was prosic o pomoc bo jestem w pewnej kropce i nie wiem co zrobic. Wszelkie głosy rozsądku wezme pod uwage ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem Mirkiem level 27. Mieszkam sobie w kamienicy.
Mam kredyt hipoteczny na mieszkanko na 30 lat(rata 330zl). Moje cudowne wynagrodzenie sięga minimalnej krajowej bo robie u januszexa(20 zl/h gdy nikt nie widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Pode mna(na parterze) zwolniło sie mieszkanie 36 m2(do kupna za kwotę 85 k cebulionow) Oczywiscie kolejnego hipotecznego nie chca mi dac bo nie jestem wypłacalny( ale juz gotówkowy tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Chcialem kupic to mieszkanko i polaczyc sobie schodkami z moim, zeby bylo te 72 +ogródeczek albo na wynajem. Teraz pytanie. Czy zajeżdżać sie finansowo i brac gotówkowy czy dac sobie spokoj i żyć jak biedny cebulak na 4 literach i nie inwestować w nic odkładając do skarpety ?
#kredythipoteczny #pytanie #januszebiznesu #cebuladeals #przegryw
  • 28
@Bledoo0: moim zdaniem szkoda czasu tak kombinować, większy metraż będziesz miał, ale jednak warunki dookoła się nie zmienią. To już zależy czy chcesz raz a porządnie czy tak się rozmieniać na drobne. Głupotą i tak było wpieprzać się w kredyt na pół życia
Własnościowe, moge robic co chce ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Bledoo0:

nie, nie mozesz :))) Chyba ze jestes jedynym wlascicielem calej nieruchomosci jako budynku. Na wszystko, co wykracza poza sciany dzialowe musisz miec pozwolenia. Zwlaszcza, jak naruszasz stropy :)
zajeżdżać sie finansowo i brac gotówkowy


@Bledoo0: Jak czujesz się na siłach, to próbuj. Najwyżej trafisz do puli numerów jakiejś firmy windykacyjnej. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)