Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: Czyli jak wy się zwołujecie aby się lizać po dupach na głównej to to jest POTĘGA POLSKIEJ PRAWICY, ale jak neuropa się czasem zwołuje to donos do płokułatuły bo tak nie wolno szkalować patriotów i manipulować treściami? :)

Przecież widzę że biegacie jak wataha psów i jak się pojawiają gdzieś minusy to nie po kolei 1 tylko od razu 20, tak samo z zakopami i wykopami.

Cały rój dronów zwołujecie
Zawsze mnie rozwala ile wy lewuski macie w sobie nienawisci xD


@RoastieRoast: Ojej, powiedziałem prosto w twarz co robicie - bo dokładnie to robicie i poczułeś się zagrożony w swojej oblężonej twierdzy czy co? xD

Z jaką łatwością się wam ten jad ulewa!


No jad atakujący niepokalaną polską prawicę ojoj biduleczki, takie prześladowane przez cały świat ojojoj. Ale jak wykopujecie kłamstwa i manipulacje, a potem zwołujecie się aby zakopywać i minusować
główna to ściek


@zeek: No ściek, bo prawactwo z niej zrobiło narzędzie propagandowe. Już jakiś czas temu zauważyłem, że na głównej coś mocno nie gra i #!$%@? manipulacją z daleka (zaczęło się na ostro w momencie problemu z migrantami - zupełnie jak w 2015, znowu odpalono wszystkie rezerwy żeby grzać temat do porzygu bo się pojawiła okazja budować efekt oblężonej twierdzy, pierwsza od dawna), bo przecież wiem że jak znalezisko JUŻ