Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej bekowego na #emigracja, niż ciągłe powtarzanie przez jakichś Bułgarów, czy Rusków, że my słowianie powinniśmy się trzymać razem xD

Jakiś #!$%@? wielki panslawizm tu panuje. Szczególnie wśród tych posługujacych się cyrylicą.

A powiesz takiemu, że masz w dupie czy jest słowianinem, czy nie to #!$%@? traktują cie jak zdrajcę krwii. XD

Dzisiaj się kucharz na mnie #!$%@?ł jak mu powiedziałem, że nie po to #!$%@?łem z tego słowiańskiego cyrku kulturowego, żeby teraz zawiązywać jakieś wielkie przyjaźnie z kimś tylko dlatego, że miał to nieszczęście urodzić się na wschodzie Europy.

I się zaczęła tyrada od ruska, kucharza, że my poljaki to #!$%@? zawsze zdradzaliśmy swoich braci i #!$%@? z nami. XD

Chyba przestanę na wszelki wypadek jeść pracownicze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polacy, których tu w #belgia spotkałem, są póki co spoko i bardzo ogarniają, ale #!$%@? Bułgarzy to jakiś #!$%@? dramat.

#coolstory
  • 9
  • Odpowiedz
my słowianie powinniśmy się trzymać razem


@Mack_Lanegan: ja bym to potraktowała jako jakiś small talk, a ty to traktujesz serio jakbyś jakiś sojusz międzynarodowy miał pospisać xD
  • Odpowiedz
@darjahn: no, ale tak tu tutaj działa, jak jakieś sojusze xD

Mam w restauracji 2 Rusków, 1 Bułgara i jednego Austryjaka serbskiego pochodzenia i #!$%@? wszyscy się trzymają razem i #!$%@?ą na wszystkich innych probując mnie w to wciągnąć.

Z wszystkimi próbuje się dogadywać, a mamy tu trochę kocioł kulturowy, bo są Belgowie, jeden Francuz, Portugalczyk, dwie kelnerki chyba z Gambii. No i ta słowianska ekipa to trochę nie mój klimat,
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: bardzo się zdziwisz, gdy pewnego razu zrozumiesz, że dla Belgów nigdy nie będziesz rowny z nimi. Nie bronie tych ruskich czy Bułgarów, ale założę się że mają więcej doświadczenia z Belgami. Belgowie są fajnymi kumplami, dopóki się nie odwrócisz. Jestem tu 22 lata. I nie znam większych rasistów od nich. Dlaczego rasistów? Bo kiedyś jak im powiedziałem że są nacjonalistami, to powiedzieli,że to dobrze. A wszyscy oprócz Francuzów i Belgów
  • Odpowiedz