Wpis z mikrobloga

#przegryw #podrywajzwykopem

Z racji tego, że mój poprzedni wpis cieszył się jakimś tam zainteresowaniem (LINK) postanowiłem zrobić serię opowieści z różnego rodzaju "miłosnych podbojów" manleta 163 xD. Będą to krótkie historie z mojego życia, jeśli kogoś to interesuje zapraszam do śledzenia. Sami możecie sobie wyrobić zdanie, czy bycie niskim to over dla chłopa? Czy warto w ogóle się starać, łudzić? Będzie historia o największym upokorzeniu, będzie jedna z creepy zagadaniem na ulicy, jedna z zagadaniem w pubie, jedna ze spotted, historia o wakacyjnej przygodzie, historia o sponsoringu, o szarej myszce z badoo, o zakochaniu i co mi się tam jeszcze przypomni.

Ostatnio wspominałem o studniówce. Dziś przenoszę się kilka lat później, dokładnie 3. Agę poznałem na studiach na zajęciach WF. Była z mojego wydziału, ale z innego kierunku. Tu taka ciekawostka, wyszło tak dziwnie, że w zasadzie byłem jedynym facetem na naszej sekcji a mieliśmy tylko jedną szatnię. Musiałem więc najpierw sam się przebrać (dziewczyny były w szatni również) a potem musiałem wyjść bo one się przebierały. Czysta dyskryminacja. Z racji tego, że Aga doszła do sekcji trochę później, nie wiedziała, że panują tu takie zasady i wraz z koleżanką zaczęły się przy mnie przebierać, niestety inne dziewczyny szybko jej wytłumaczyły, że może poczekać :(

Ta czy siak, z Agą mi się nieźle gadało, graliśmy sobie w pingla, żartowaliśmy, czasem nawet wymieniliśmy kilka zdań na fejsie. Gdy już przestaliśmy mieć wspólny WF postanowiłem spróbować zaprosić ją na kawę xD Efekt w picrel,
czyli jak powiedzieć "#!$%@?" w miłych słowach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkoda bo była mega sympatyczna.
Pobierz LM2525 - #przegryw #podrywajzwykopem 

Z racji tego, że mój poprzedni wpis cieszył ...
źródło: comment_1630238539JgPfBLi5LRYLoqwz7vxZx4.jpg
  • 120
@LM2525: Komentarze to jest najlepszy obraz natury copeującego normictwa. Źle napisałeś, źle spytałeś, źle postawiłeś przecinek i w ogóle to oni są wszechwiedzący a Ty jesteś #!$%@?ą i można się pośmiać. Nikt Ci prawdy nie powie to ja chociaż spróbuję (chociaż jestem przekonany, że ją znasz). Nie byłeś brany pod uwagę do bliższej relacji ani przez sekundę przez tą dziewczynę. Śmieszkowanie, wspólne granie, pisanie o pierdołach to był maksymalny poziom który
@Makak87: Nie znajdziesz tam kobiet na poziomie. Kobieta na poziomie nie instaluje aplikacji tinder. Ale to nie ma znaczenia, dla mnie wniosek jest prosty: Po co mam konkurować na tinderze z 50 innymi facetami żeby umówic sie na randke, skoro moge podejsć do dziewczyny na żywo i swoją "grą" ją poderwać.
Nie znajdziesz tam kobiet na poziomie. Kobieta na poziomie nie instaluje aplikacji tinder.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Makak87: Nie znajdziesz tam kobiet na poziomie. Kobieta na poziomie nie instaluje aplikacji tinder. Ale to nie ma znaczenia, dla mnie wniosek jest prosty: Po co mam konkurować na tinderze z 50 innymi facetami żeby umówic sie na randke, skoro moge podejsć do dziewczyny na żywo i swoją "grą" ją poderwać.


@Glodny_Lew:
PUAwiacki marketing. Ehhhh, zebys
@daftie123: @Glodny_Lew: @Qrka: @mathias94: @MarchMary: @MarchMary:

Czy wam się wszystkim trochę sufit na łeb nie #!$%@?ł za przeproszeniem?

@Glodny_Lew: To jest już w ogóle mistrz, po jednym zdaniu zbudowałeś cały mój portret psychologiczny xD

No ja rozumiem, że możecie mieć zastrzeżenia do formy, ale #!$%@? bez przesady z debilnymi tekstami, że jeszcze powinienem ją przeprosić za to że żyję. Napisałem do laski po pewnym czasie,
@LM2525 Źle przeczytałeś, to on w tym poście pisze jakby ją przepraszał. Podchodzi do niej jak do pani z ZUS ze strachem i poddańczością.
Co innego być miłym a co innego za wszystko przepraszać.
@Glodny_Lew: Pisanie gościowi, że pisze jak #!$%@?, raczej mu nie pomoże...

Widać, że brakuje mu pewności siebie, a atakowanie go w taki sposób może go zdołować. Pewność siebie bierze się z tego co posiadasz. Osoby skromne i mało pewne siebie nie mają fundamentów by być pewne siebie.

Jak ktoś jest dobrze zbudowany, wysoki, ma duży majątek - to jak taka osoba ma być miękka? Przecież to daje poczucie bycia lepszym od