Wpis z mikrobloga

#przegryw #podrywajzwykopem

Z racji tego, że mój poprzedni wpis cieszył się jakimś tam zainteresowaniem (LINK) postanowiłem zrobić serię opowieści z różnego rodzaju "miłosnych podbojów" manleta 163 xD. Będą to krótkie historie z mojego życia, jeśli kogoś to interesuje zapraszam do śledzenia. Sami możecie sobie wyrobić zdanie, czy bycie niskim to over dla chłopa? Czy warto w ogóle się starać, łudzić? Będzie historia o największym upokorzeniu, będzie jedna z creepy zagadaniem na ulicy, jedna z zagadaniem w pubie, jedna ze spotted, historia o wakacyjnej przygodzie, historia o sponsoringu, o szarej myszce z badoo, o zakochaniu i co mi się tam jeszcze przypomni.

Ostatnio wspominałem o studniówce. Dziś przenoszę się kilka lat później, dokładnie 3. Agę poznałem na studiach na zajęciach WF. Była z mojego wydziału, ale z innego kierunku. Tu taka ciekawostka, wyszło tak dziwnie, że w zasadzie byłem jedynym facetem na naszej sekcji a mieliśmy tylko jedną szatnię. Musiałem więc najpierw sam się przebrać (dziewczyny były w szatni również) a potem musiałem wyjść bo one się przebierały. Czysta dyskryminacja. Z racji tego, że Aga doszła do sekcji trochę później, nie wiedziała, że panują tu takie zasady i wraz z koleżanką zaczęły się przy mnie przebierać, niestety inne dziewczyny szybko jej wytłumaczyły, że może poczekać :(

Ta czy siak, z Agą mi się nieźle gadało, graliśmy sobie w pingla, żartowaliśmy, czasem nawet wymieniliśmy kilka zdań na fejsie. Gdy już przestaliśmy mieć wspólny WF postanowiłem spróbować zaprosić ją na kawę xD Efekt w picrel,
czyli jak powiedzieć "#!$%@?" w miłych słowach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkoda bo była mega sympatyczna.
LM2525 - #przegryw #podrywajzwykopem 

Z racji tego, że mój poprzedni wpis cieszył ...

źródło: comment_1630238539JgPfBLi5LRYLoqwz7vxZx4.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: No jeśli chcesz się spotkać, to wiadomo, że znajdziesz czas, nawet jeśli nie dziś, czy jutro, to za tydzień czy za dwa. Jeśli nie chcesz, to wiadomo, że czasu nigdy nie znajdziesz :)
  • Odpowiedz
@Makak87: ale jednak się bzykacie. Niezły dysonans. Nie należy wierzyć w to co kobiety mówią, ale to jak czynią. Facetów też to się tyczy.


@Bubo_bubo:
No wlasnie. Zadecydowal ryjec/kink compatibility/cialo wyczynowego sportowca. Mialbym 165 cm wrostu i wszystkie wczesniejsze przymioty.... to tez bym bzikal.

Wzrost powaznie utrudnia temat, ale nie jest czynnikiem decydujacym.
  • Odpowiedz
Wzrost powaznie utrudnia temat, ale nie jest czynnikiem decydujacym.


@Makak87: bo nie ma czynnika decydującego. To jest składowa wielu różnych czynników. Natomiast wzrost to jeden z pierwszym czynników od razu widocznych według którego można kogoś odrzucić.

Mialbym 165 cm wrostu i wszystkie wczesniejsze przymioty.... to tez bym bzikal.


@Makak87: tego to już nie wiesz.
  • Odpowiedz
?


@Glodny_Lew: Pisanie gościowi, że pisze jak #!$%@?, raczej mu nie pomoże...

Widać, że brakuje mu pewności siebie, a atakowanie go w taki sposób może go zdołować. Pewność siebie bierze się z tego co posiadasz. Osoby skromne i mało pewne siebie nie mają fundamentów by być pewne siebie.

Jak ktoś jest dobrze zbudowany, wysoki, ma duży majątek - to jak taka osoba ma być miękka? Przecież to daje poczucie bycia lepszym
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: Liczy się tylko wygląd (wzrost się zalicza do tego).

Najbardziej toksyczne co moze zrobic OP to myslec, ze ma problemy bo "słabo pisze" albo inne bzdury.


@RoastieRoast:

Z taka nawijka to sobie moze miec 190cm wzrostu i zuchwe jak buldozer a ruchac bedzie co najwyzej wlasna reke. Bije z tych wypowiedzi brak pewnosci siebie i zdrowego luzu. Wiec opcje sa 2:
- albo jest tto TYLKO mega slaba gra,
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Tymi blackpillowymi bredniami robicie sobie krzywde. Nie mówie że to kłamstwo ale przeciętnie wyglądający facet (według blackpillowej skali a nie według swojej babci) jest w stanie uprawiać seks z laskami 7 czy 8 na 10
  • Odpowiedz