Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ugluck: z całym szacunkiem, ale mam jego książki i wcale nie uważam go za autorytet, nie podobają mi się jego prace i nie chce fotografować w takim stylu :) nie każdy chce robić ładne zdjęcie o komercyjnym wyglądzie. No, a tak poza wszystkim to lubię swoje prace i to chyba najważniejsze, wiem, że kilku osobom też przypadają do gustu, a reszta idzie dalej :) Rozwijać też bym się chciał w zupełnie
@DJtomex: słuchaj to działa tak, że jak są dwie osoby wolne i mają się ku sobie to wszystko jest możliwe bo wszystko jest oparte na międzyludzkich relacjach. Pamiętam, że na wykopie sto lat temu czytałem o jakimś fotografie, który z modelką stworzył związek. Praca fotografa to jednak nie wizyta w burdelu i z reguły takie sytuacje nie występują
@DJtomex: W każdej pracy w której masz możliwość swobodnego pogadania z klientem w luźnej atmosferze, wszystko jest możliwe gdy zaiskrzy. Czasem jest łatwiej, czasem trudniej ze względu na okoliczności.

Stąd te "legendy" o instruktorach PJ, listonoszach (i innych typu kominiarz, czy hydraulik), wykładowcach (niekoniecznie zamiast pandy), nauczycielkach w juesej (to już chyba ich sport narodowy), czy właśnie fotografach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jedyne co może ją spotkać, to kolejna ruska lalka pokazująca cyce na insta, do których pałują niezaspokojoni nastooatkowie