Wpis z mikrobloga

Transmisja ze startu rakiety Falcon 9 z misją SpaceX CRS-23 na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Na pokładzie statku zaopatrzenie i japoński robot montażowy, który w przyszłości pozwolić ma na budowę struktur w kosmosie.

Więcej o misji, transmisja na żywo (przed startem) na Kosmonautyka.pl:
Startuje rakieta SpaceX z zaopatrzeniem i japońskim robotem montażowym

#spacex #kosmos #rakiety #startyrakiet #startujacerakiety #ciekawostki #technologia #elonmusk #roboty #robotyka
yolantarutowicz - Transmisja ze startu rakiety Falcon 9 z misją SpaceX CRS-23 na Międ...

źródło: comment_1630135998SDhk7h8xRUYGVAFMGmYywF.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yolantarutowicz: może kiedyś się ockniecie że kosmos nie istnieje a to wszystko to CGI, mówię to jako były psychofan Elona, nie opuściłem swego czasu ani jednego startu Falcona na żywo przez półtora roku, teraz wiem że byłem frajerem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KosmicznyJanusz: poczytaj sobie jaki fragment z Biblii miał Werner von Braun na nagrobku, oni wszyscy od 1948 roku i operacji Deep Freeze i Long Jump wiedzą o firmamencie, nawet testy broni atomowej w "kosmosie" nazywały się Project Dominic od słowa "dome" i Project Fishbowl czyli akwarium w których sprawdzali twardość firmamentu bronią atomową (bo żyjemy zamknieci pod firmamentem jak rybki w akwarium)
@Springfield: zakładając że są dwa scenariusze, pierwszy to ten który widzmy i w który wcześniej wierzyłeś, drugi to światowy spisek, w którym przed całą ludzkością są ukrywane takie rzeczy o których piszesz.

Zastanów się może chwilę, kim jesteś i czy ma jakiś większy sens walka i uświadamianie świata o wielkim spisku, czy myślisz że jesteś jakimś bohaterem, kimś kto może się temu sprzeciwić?(pytanie retoryczne)
Wiem że nie pytałeś, ale mam radę,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@benzyna_abstrakcyjna: o tym światowym spisku ostrzegała Cię już nawet Twoja babcia, a konkretniej przed jednym typeczkiem - szatanem. nasa powstała dlatego że firmament jest dowodem na kreacjonizm i Boga, musieli stworzyć spisek bo tak to wszyscy by się nawrócili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: Bóg ją tam postawił, masz w Genezie dosłowny opis jako "nieporuszalna ziemia" z firmamentem posiadająca 4 kąty,

 Chronicles 16:30: “He has fixed the earth firm, immovable.”


Psalm 93:1: “Thou hast fixed the earth immovable and firm ...”

Psalm 96:10: “He has fixed the earth firm, immovable ...”

Psalm 104:5: “Thou didst fix the earth on its foundation so that it never can be shaken.”

Isaiah 45:18: “...who made the earth
@Springfield: patrzyłem na ten psalm 19:1( z nagrobku Von Brauna) i jakoś niewiem, może nie jestem oświecony za bardzo...
Bo raz że tłumaczeń jest kilka, a dwa że Biblii nie bierze się dosłownie,
No i taka konkluzja, "kraniec świata" to nie musi być krawędź dysku, tylko horyzont ??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KosmicznyJanusz: to ściągnij sobie Biblię po hebrajsku i sprawdź sam...

Strong'sH7549 matches the Hebrew רָקִיעַ (rāqîaʿ),
which occurs 17 times in 15 verses in the WLC Hebrew.

Gen 1:6 - And God said, Let there be a firmament H7549 in the midstof the waters, and let it divide the waters from the waters.

Gen 1:7 - And God made the firmament, H7549 and divided the waters which were under the firmament
@Springfield: dobra powiem tak, biblia to nie moja działka, ale jak już pisałem, można to interpretowac jak się chce,tym bardziej że język dużo razy już się zmieniał i jego znaczenia też.
Może pogadajmy o rzeczach w których czuje się pewniej:
2 bieguny obrotu nieba ?? Jeden w lewo drugi w prawo ??
Co powiesz na to??