Wpis z mikrobloga

  • 3224
Powinno być tak, że co roku są zawody typu olimpiada ale powoływani są losowi ludzie i muszą się stawić na zawodach bo jest to obowiązek prawny. Zwalnia cię jedynie poważna przesłanka medyczna. Pomyślcie sobie tylko jakie by to było widowisko np. bieg przez płotki gdzie biegną ludzie którzy na wysokość płotka nogi nie mogą podnieść xD
  • 84
@Sinn: ja jeszcze jestem ciekawy jak wyglądałyby wyniki w poszczególnych dyscyplinach gdyby zrobić zawody tylko dla sterydziarzy xD zrobić specjalne zawody na które możesz się nakoksowac ile chcesz i startujesz z samymi przeciwnikami na bombie, rekordy nie byłyby uznawane za oficjalne ale ciekawi mnie wynik na 100m, czy podnoszenie ciężarów gdy można się szprycowac bez obawy o wykrycie i ew. Dsq
Powinno być tak, że co roku są zawody typu olimpiada ale powoływani są losowi ludzie i muszą się stawić na zawodach bo jest to obowiązek prawny. Zwalnia cię jedynie poważna przesłanka medyczna. Pomyślcie sobie tylko jakie by to było widowisko np. bieg przez płotki gdzie biegną ludzie którzy na wysokość płotka nogi nie mogą podnieść xD


@Sinn: o kierwa oglądałbym jak #!$%@?, a może i startował :D
  • 0
@Sinn Ej! Nie dalej jak 2 tygodnie temu, po zakończeniu olimpiady tez o tym mówiliśmy z siostra xD
Jeszcze powinni dostawać powołania np kwartał przed sama olimpiadą; tak z zaskoczenia ich brać!
I TAKĄ OLIMPIADĘ TO BYM OGLĄDAŁ!