Wpis z mikrobloga

Przechodzę właśnie pierwszy raz #wiedzmin 3 na PC i generalnie gra bardzo fajna, ale mega zabugowana(najnowsza wersja 1.34). Dawno czegoś takiego nie widziałem, praktycznie cały czas coś działa nie tak. Gdybym zagrał wcześniej to bym był lepiej przygotowany na premirę #cyberpunk2077 xD Na razie 5h gry za mną:
- dźwięk w grze nagle przestał działać, koniczny restart gry,
- podczas walki z gryfem włączył się megaa spowolniony czas, nie dało się nawet wyjść do menu i wczytać jeszcze raz, konieczny restart gry
- jechałem płotką do tego zamku i przy schodach koń się zawiesił, nie dał się z niego zejść, ani nim ruszyć, tylko np wyjąć miecz, konieczne wczytanie gry od nowa
- zginąłem podczas ataku jakiś potworków, wziąłem wczytaj ostatni zapis, komunikat zniknął i nic, wiedźmin leżał martwy, potworki chodziły naokoło i gra nie reagowała, nie dało się nawet wyjść do menu, konieczny restart gry xD
Plus do tego dużo więcej jakiś drobnych błędów. Jak by to porównać do #rdr2 to CD Projekt Red nie ma startu do R*, tam przegrałem ponad 200h i ani razu gra mi się nie zabugowała w ten sposób że musiałem ją restartować, a i drobnych błędów było bardzooo mało. Nie mniej jednak gra się fajnie w Wiedźmina i całe szczęście, że gra szybko się wczytuje( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry
  • 13
@L722: To sobie wyobraź że na premierę W3 na ultra wydajnej na tamte czasy PS4 oferował spadki animacji do 18 fps :D. Najmocniejsza konsola na świecie w czasie premiery gry nie dawała sobie rady :D

A teraz w 2021 roku również na tej samej konsoli wymaga się 30 fps w CP2077, gdzie CP oferuje zupełnie inny poziom grafiki względem W3
ale z drugiej strony RDR2 na premierę PC praktycznie nikomu się nie uruchamiał :D - to były jaja.


@cin123654: no ja w RDR2 grałem też całkiem niedawno to działa mi super na PC. Wszystko przechodzę z opóźnieniem, bez pracę siedzę to nadrabiam zaległości, bo wcześniej po 11h dziennie i na nic czasu nie było. Wiedźmina też kupiłem ze 3 lata temu na steam i cały czas czekał( ͡° ͜ʖ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@L722: przechodzę już piąty raz i nigdy nie musiałem restartować gry. Jedyne błędy to płotka i odwrócony dźwięk (w lewej słuchawce leci prawa strona i vice versa). Albo masz ogromny niefart albo coś się zepsuło przy instalacji. Wgle poza błędami to jak ci się gra podoba?
@Kubu320: dopiero 5h gram, ale jak na razie podoba mi się bardzo. Usunę grę i zainstaluje jeszcze raz skoro u wszystkich chodzi ok to może faktycznie coś się pokićkało podczas instalacji.