Wpis z mikrobloga

Czas powiedzieć to wprost. My incele i przegrywy jesteśmy ludźmi, a nie żadną ideologią.

CZŁOWIEK NIE IDEOLOGIA.

Narracja o ideologi pochodzi od nienawistnych środowisk które boją sie tego co obce (no bo jak to tak 22 lata i nie ruchał?) i szukają sobie wroga w ramach narracji strachu. Większe masz prawdopodobieństwo że trafi cię piorun niż skrzywdzi incel. Dalsza kampania nienawiści będzie prowadziła do samobójstw młodych niewinnych ludzi. Nie jeden samotny nieszczęśliwy chłopak idąc ulicą usłyszy darcie mordy pijanych Julek i Oskarków krzyczących ''cała Polska krzyczy z nami, #!$%@?ć z incelami'' I będzie bał się o własne życie. Jeśli jakiś Bogu ducha winny chłopak zostanie zamordowany przez jakąś Julkę albo Oskarka tylko dlatego że jest nieporadnym życiowo prawiczkiem to ci od których idzie przekaz nienawiści rodem ze średniowiecza będą mieli jego krew na rękach. Ale co tam że ktoś może umrzeć, ważne żeby straszyć elektorat wyimaginowanym zagrożeniem. To nie średniowiecze to 21 wiek. Mam nadzieję że dożyję czasów kiedy ludzie w tym kraju wyjdą z mentalnego średniowiecza i dołącza do cywilizowanej części świata która wie co to empatia i tolerancja.

#przegryw #lgbt #incel #neuropa #bekaztwitterowychjulek
  • 36
Tak jak nie ma ideologi inceli. Incelem tak jka gejem się po prostu jest. Najczęściej od urodzenia. Cieszę się że doszliśmy do tego punktu.


@Rudyprzegryw2137: Podlinkowałam Ci topowe definicje kim są incele. Incelem nie jest się po prostu, to kwestia poglądów.

Widziałem masę nagrań Julek s kandydujących Bosak ma małego, albo Kaczyński ty kurduplu. Lub hasła o zakompleksionym małym czlowiekum

Nie wmówisz mi że czegoś takiego nie słyszałaś nie widziałaś.


Widziałam,
@Ekspert_od_niczego: ''
Moment. Czyli już nie chodzi o sam niedobrowolny celibat, tylko o ciągły celibat do późnego wieku?''

No #!$%@? o tym jest środowisko przegrywów i inceli. Z ludzi którzy uważają się za inceli bblo nie ruchali od roku toczy się w tym środowisku beke. Większość inceli to prawiczki. Chyba nie za wiele wiesz o środowisku. Powszechny jest pogląd że ktokolwiek kto chociaż raz w życiu miał intymny kontakt z kobietą
@CocoJamboolin: '' Podlinkowałam Ci topowe definicje kim są incele. Incelem nie jest się po prostu, to kwestia poglądów.''

Incelem się jest. To że ktoś w słownik wpisze ze gej to osoba wyznająca ideologię lgbt nie znaczy że tak jest.

'' Widziałam, ale zdecydowanie nie stanowią one większości krytyki. Komentarze na temat wyglądu zawsze będą się zdarzać, w przypadku mężczyzn najczęściej dotyczące wzrostu i małego #!$%@?, bo takie bolą najbardziej.''

Wow dochodzimy
Incelem się jest. To że ktoś w słownik wpisze ze gej to osoba wyznająca ideologię lgbt nie znaczy że tak jest.


@Rudyprzegryw2137: Ale słownik tak nie pisze. () Jaki jest sens języka, jeśli ot tak nadajesz słowom znaczenie według własnego uznania?

Wow dochodzimy do meritum że ludzi wyzywa się określeniami które bolą najbardziej bo ludzie którzy je reprezentują są pogardzani. Wow. Prawie samodzielnie doszlac do tego o
@CocoJamboolin: ''
@Rudyprzegryw2137: Ale słownik tak nie pisze. () Jaki jest sens języka, jeśli ot tak nadajesz słowom znaczenie według własnego uznania?''

To że do słownika wpiszą że żyd to ścierwo nie znaczy że tak należy uważać. Największe prawo do terminu moim zdaniem mają ci którzy się nim posługują. No bo kto wie lepiej ci którzy tego terminu używają czy twórcy internetowych słowników?

'' Nie do
To że do słownika wpiszą że żyd to ścierwo nie znaczy że tak należy uważać. Największe prawo do terminu moim zdaniem mają ci którzy się nim posługują. No bo kto wie lepiej ci którzy tego terminu używają czy twórcy internetowych słowników?


@Rudyprzegryw2137: Aha, czyli ja teraz mogę się zacząć posługiwać jakimś słowem i dowolnie zmienić mu znaczenie i w dodatku oczekiwać, że inni ludzie będą to znaczenie znali i się nim
@Rudyprzegryw2137

Chyba nie za wiele wiesz o środowisku.


No właśnie przebywałem długi czas na serwerze gdzie była cała masa osób deklarujących się jako incele. Szczerze mówiąc nie spotkałem nigdy bardziej odrażających jednostek. Absolutnie mnie nie dziwi, że żadna kobieta ich nie chciała, a przyjaciół nie mieli. Twierdzili, że to ze względu na ich wygląd, no ale cóż - nie mieli racji. Byli po prostu totalnymi #!$%@? i złymi ludźmi.

Dodam, że przegryw
@CocoJamboolin:
@Rudyprzegryw2137: '' Aha, czyli ja teraz mogę się zacząć posługiwać jakimś słowem i dowolnie zmienić mu znaczenie i w dodatku oczekiwać, że inni ludzie będą to znaczenie znali i się nim posługiwali, tak? Zresztą słowo incel znaczyło to co dzisiaj znaczy już pewnie zanim się zacząłeś nim posługiwać.''

No właśnie przecież tak zrobiono z tym słowem i temu się sprzeciwiam. :P

'' Po prostu największego fioła na punkcie dużych
@Ekspert_od_niczego:
Jedyna grupa incelska w jakiej się aktualnie obracam to święty tag na wykop pl.

Czy przegryw to to samo co incel? Większość używa tego pojęcia zamiennie. Od nazwy tagu dominuje jednak bardziej przegryw. Dlatego mam przegryw w nicku, a nie incwel jak początkowo planowałem. Byłem kiedyś na jednym discord ie incelskim i faktycznie było tam straszne bydło. Dlatego stamtąd ucieklem opisywałem zresztą ta sytuację na wykopie. Tylko że tam byli
@Ekspert_od_niczego: @Ekspert_od_niczego:
''
Mój dziadek zaruchał dobrze po czterdziestce, mając 169 centymetrów wzrostu. I też nikt nie miał problemów z jego starokawalerstwem.''

Pozdrów dziadka. Co z nim było nie tak że tak późno?

Ale wiesz, że żeby mieć partnerkę, która nie będzie kompletnym bezmózgowiem, trzeba przedstawiać jakiś poziom, a nie trzymać się dna i masturbować do swojego #!$%@??

Trzeba prezentować pewien poziom. My go nie reprezentujemy dlatego tu jesteśmy. Nie
No właśnie przecież tak zrobiono z tym słowem i temu się sprzeciwiam. :P


@Rudyprzegryw2137: To słowo wyewoluowało w internecie naturalnie, właśnie przez działalność samych inceli, włączając w to masowe mordy. Jak chcesz się temu sprzeciwiać, to życzę powodzenia w tej walce.

Tak kobiety wcale nie lubią dużych #!$%@?ów. Marzą o 11cm parówkach jak moja. Tak samo nie mają nic przeciwko niskim mężczyznom. Dlatego teraz kazda w necie deklaruje ze 180min, a
@CocoJamboolin: '' Chłop co podobno nie ma kontaktu z kobietami będzie teraz tłumaczył kobiecie co się kobietom podoba. XD Czujesz jak przekraczasz granicę absurdu?''

Dlaczego? Mam internet, mam badania, znam takich co ruchali. Wystarczy obserwować świat.
Czy muszę mieć prawo jazdy zeby wyśmiać twierdzenie że ludzie wolą Fiata uno od ferrari? Co z resztą moich argumentów? Wyrzucilas do śmietnika bo ci nie pasowały i poleciałaś argumentem ad ruchanium. Typowe. W dużej
@CocoJamboolin: Ok bo ta dyskusja zaczyna być o niczym jakiś totalny chaos z przechodzeniem od zdania do zdania. Zrobię lekkie podsumowanie.

Jestem prawikiem bo jestem zaburzonym i nieatrakcyjnym gościem z problemami. Brak kontaktów z kobietami nie jest nawet moim największym problemem chociaż boli i jest w dużej mierze dla mnie symbolem mojego #!$%@?, a posiadanie kochającej, fajnej dziewczyny największym marzeniem.

Nie mam pretensji do kobiet, że mnie nie chcą, bo jestem
@Rudyprzegryw2137 Nie żyje od prawie 9 lat niestety.

Co z nim było? Wydaje mi się, że mocno nie lubił się z innymi ludźmi. Dość choleryczny i antyspołeczny charakter.

Na pewno nie chodziło o wygląd, a wzrost w tamtych czasach miał jednak dość normalny.

My go nie reprezentujemy dlatego tu jesteśmy.


A jakiś specjalista? Psychoterapeuta? W ostateczności też chirurg plastyk.
Dlaczego? Mam internet, mam badania, znam takich co ruchali. Wystarczy obserwować świat.


@Rudyprzegryw2137: Ja bym się jednak zainteresowała kobiecą perspektywą, skoro mówisz o preferencjach kobiet.

Czy muszę mieć prawo jazdy zeby wyśmiać twierdzenie że ludzie wolą Fiata uno od ferrari? Co z resztą moich argumentów? Wyrzucilas do śmietnika bo ci nie pasowały i poleciałaś argumentem ad ruchanium. Typowe. W dużej mierze o tym mówimy.


Porównywanie ludzi do samochodów jest jak porównywanie
@CocoJamboolin: ""Ja bym się jednak zainteresowała kobiecą perspektywą, skoro mówisz o preferencjach kobiet.""

Zdarzało mi się czytać wypowiedzi kobiet w tym temacie ale nie ważne. Zamknijmy ten punkt. Miło mi, że uważasz, że duży penis nie jest potrzebny niektórym kobietom. Chciałbym w to wierzyć ale wątpię czy kiedykolwiek i tak miałby mi się na coś przydać. Narzekanie na moją paróweczkę to jakaś forma sadomasochizmu. Niby wiem, że nie powinienem się tym