Wpis z mikrobloga

Czas powiedzieć to wprost. My incele i przegrywy jesteśmy ludźmi, a nie żadną ideologią.

CZŁOWIEK NIE IDEOLOGIA.

Narracja o ideologi pochodzi od nienawistnych środowisk które boją sie tego co obce (no bo jak to tak 22 lata i nie ruchał?) i szukają sobie wroga w ramach narracji strachu. Większe masz prawdopodobieństwo że trafi cię piorun niż skrzywdzi incel. Dalsza kampania nienawiści będzie prowadziła do samobójstw młodych niewinnych ludzi. Nie jeden samotny nieszczęśliwy chłopak idąc ulicą usłyszy darcie mordy pijanych Julek i Oskarków krzyczących ''cała Polska krzyczy z nami, w---------ć z incelami'' I będzie bał się o własne życie. Jeśli jakiś Bogu ducha winny chłopak zostanie zamordowany przez jakąś Julkę albo Oskarka tylko dlatego że jest nieporadnym życiowo prawiczkiem to ci od których idzie przekaz nienawiści rodem ze średniowiecza będą mieli jego krew na rękach. Ale co tam że ktoś może umrzeć, ważne żeby straszyć elektorat wyimaginowanym zagrożeniem. To nie średniowiecze to 21 wiek. Mam nadzieję że dożyję czasów kiedy ludzie w tym kraju wyjdą z mentalnego średniowiecza i dołącza do cywilizowanej części świata która wie co to empatia i tolerancja.

#przegryw #lgbt #incel #neuropa #bekaztwitterowychjulek
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jest. Wystarczy rozwinąć skrót.


@Rudyprzegryw2137: Wiadomość z ostatniej chwili: słowa czasem nie mają dosłownego znaczenia.
Wiadomość z ostatniej chwilii 2: słowa, symbole, etc. mogą zmieniać swoje znaczenie z upływem czasu, patrz, np. słowo "bielizna" lub symbol swastyki.

Topowe, najpowszechniejsze definicje opisują incela nie tylko jako osobę w mimowolnym celibacie, ale również przejawiającą określone poglądy i zachowania, głównie nienawiść
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin:
'' Topowe, najpowszechniejsze definicje opisują incela nie tylko jako osobę w mimowolnym celibacie, ale również przejawiającą określone poglądy i zachowania, głównie nienawiść do kobiet.''

A topowe najpowszechniejsze definicje sprzed kilkudziesięciu lat opisywały geja jako zboka, i osobę chórom umysłowo. To że świat nas gnębi i nienawidzi to wiem. Dlatego walczymy o tolerancję i akceptację z tymi którzy zatrzymali się w mentalnym średniowieczu.

'' Incelofobia to chyba jak rasizmofobia. xd Jak chcecie, to się identyfikujcie z incelami, ale potem się nie dziwcie, że normalni ludzie patrzą na Was
  • Odpowiedz
A topowe najpowszechniejsze definicje sprzed kilkudziesięciu lat opisywały geja jako zboka, i osobę chórom umysłowo.


@Rudyprzegryw2137: No właśnie, sprzed kilkudziesięciu lat, czego tutaj nie rozumiesz? Ja mam Tobie tłumaczyć jak działa język? XD

Bardziej jak rasizm. Mamy w dupie normików. I tak patrzą na nas z obrzydzeniem niezależnie od tego jak byśmy się
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: Ale czemu społeczeństwo ma nam narzucać jak mamy się nazywać i identyfikować?

Zresztą jesteśmy pogardzani bez względu na to jak się identyfikujemy. Mały siurek, niski wzrost to najpopularniejsze obelgi po lewej stronie. Nawet feministki potrafią tylko wyrzucać, Kaczyńskiemu że jest niski, Bosakowi że ma małego, a ten kogo nie lubią to pewno incel i nie rucha. Ruchanie jest najwyższym wyznacznikiem wartości ludzkiej dla facetów nie lgbt którym posługują się
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137 Jeśli dla Ciebie bycie incelem to tylko i wyłącznie bycie w "involuntary celibat" no to spoko, ale w takim razie praktycznie wszyscy mężczyzni na świecie - w tym ja - byli przez pewien czas incelami wg. tej definicji. Kto zatem miałby mieć z tym problem? Księża, bo żyją w dobrowolnym celibacie? No chyba też nie.

Jak żyję nie spotkałem się z tym, żeby ktokolwiek w jakikolwiek sposób choćby skrytykował (nie
  • Odpowiedz
Ale czemu społeczeństwo ma nam narzucać jak mamy się nazywać i identyfikować?


@Rudyprzegryw2137: Ależ nikt Ci nie narzuca jak masz się identyfikować. Ja po prostu informuję i ostrzegam, że identyfikowanie się z toksyczną subkulturą inceli nie jest zbyt mądre.

Mały siurek, niski wzrost to najpopularniejsze obelgi po lewej
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin:
''
@Rudyprzegryw2137: Ależ nikt Ci nie narzuca jak masz się identyfikować. Ja po prostu informuję i ostrzegam, że identyfikowanie się z toksyczną subkulturą inceli nie jest zbyt mądre''

Coś jak mówienie że jako gej nie musisz się identyfikować z subkulturą/ideologią lgbt i że nie wyjdzie ci to na dobre. Niby możesz być tym kolegom gejem który nie lubi lgbt i może Ci którzy lgbt nie lubią nawet poklepią cię po pleckach ale wszyscy wiemy że to
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego:

'' Jeśli dla Ciebie bycie incelem to tylko i wyłącznie bycie w "involuntary celibat" no to spoko, ale w takim razie praktycznie wszyscy mężczyzni na świecie - w tym ja - byli przez pewien czas incelami wg. tej definicji. Kto zatem miałby mieć z tym problem? Księża, bo żyją w dobrowolnym celibacie? No chyba też nie.''

Ta kazdy jest incelem. Bo każdemu się zdarzyło nie r----ć przez dwa dni
  • Odpowiedz
Coś jak mówienie że jako gej nie musisz się identyfikować z subkulturą/ideologią lgbt i że nie wyjdzie ci to na dobre. Niby możesz być tym kolegom gejem który nie lubi lgbt i może Ci którzy lgbt nie lubią nawet poklepią cię po pleckach ale wszyscy wiemy że to droga do nikąd.


@Rudyprzegryw2137: Nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT"

Głównie to się słyszy na lewicowych
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: Tak jak nie ma ideologi inceli. Incelem tak jka gejem się po prostu jest. Najczęściej od urodzenia. Cieszę się że doszliśmy do tego punktu.

'' Na jakich protestach? Byłeś na jakiś?''

Widziałem masę nagrań Julek s kandydujących Bosak ma małego, albo Kaczyński ty kurduplu. Lub hasła o zakompleksionym małym czlowiekum
Nie wmówisz mi że czegoś takiego nie słyszałaś
  • Odpowiedz