Wpis z mikrobloga

Ostatnio z ciekawości przescrollowałem sobie messengera w poszukiwaniu pierwszych wiadomości. Takie tam, żeby na chwilę się cofnąć o x lat. Trafiłem na taką perełkę, jak chciałem taką szarą myszkę z wioski zaprosić na studniówkę xD

Cringe w c--j. Oczywiście partnerki nie na studniówke nie znalazłem (nie poszedłem nawet), i tak w ogóle to do dziś żadnej partnerki nie znalazłem xD Rozmowa sprzed 9 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw
LM2525 - Ostatnio z ciekawości przescrollowałem sobie messengera w poszukiwaniu pierw...

źródło: comment_1629927361UpHhg4o0Hf0F92ICwqH7kd.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LM2525: Widać, że to rozmowa sprzed prawie dekady. Istnieje jeszcze krzta szacunku do rozmówcy i nie dostałeś ghosta od ręki tak jak dostałbyś dzisiaj. Spróbowałeś, nie udało się. Wstydu nie ma.
  • Odpowiedz
@Gorzki_stulejarz: Co prawda to prawda, z mojej perspektywy relacje z kobietami 10 czy nawet 5 lat temu wyglądało diametralnie inaczej niż wyglądają dziś, a to wcale nie było przecież aż tak dawno.
  • Odpowiedz
@LM2525 Przynajmniej miałeś odwagę napisać. Ja to z góry założyłem że nie ma sensu się pokazywać na studniówce, choćby na zdjęciach. I nie chodzi tutaj o podejścue ludzi z klasy - źli nie byli.
  • Odpowiedz
@LM2525 też tak miałem z jedną laska tyle że ja z nią trochę gadałem pomyślałem żeby zaprosić na studniówkę ale tego nie zrobiłem xd potem zobaczyłem że była z innym typem a parę lat później już miała z nim gówniaka widocznie byli już para xd
  • Odpowiedz
@LM2525: napisałabym pełno „ojej nie wiem”. Czy jakiegoś „hihi”. Nie używałam tylu grzecznościowych zwrotów. Nie dlatego ze byłam niegrzeczna tylko te są takie formalne i wyuczone. Napisałabym więcej emotek...
  • Odpowiedz