Wpis z mikrobloga

Ostatnio z ciekawości przescrollowałem sobie messengera w poszukiwaniu pierwszych wiadomości. Takie tam, żeby na chwilę się cofnąć o x lat. Trafiłem na taką perełkę, jak chciałem taką szarą myszkę z wioski zaprosić na studniówkę xD

Cringe w #!$%@?. Oczywiście partnerki nie na studniówke nie znalazłem (nie poszedłem nawet), i tak w ogóle to do dziś żadnej partnerki nie znalazłem xD Rozmowa sprzed 9 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw
LM2525 - Ostatnio z ciekawości przescrollowałem sobie messengera w poszukiwaniu pierw...

źródło: comment_1629927361UpHhg4o0Hf0F92ICwqH7kd.jpg

Pobierz
  • 35
@tyrytyty: Nie wiem, ciężko powiedzieć co wtedy myślałem, bo trochę czasu już minęło. Wówczas wydawało mi się, chyba, że laska mnie kojarzy i nawet czasem spogląda w moją stronę - przynajmniej tak sobie wówczas to tłumaczyłem. Jakiś pretekst, żeby zagadać. Z resztą to było kilka miesięcy przed studniówką, więc był czas się poznać, jeżeli byłaby taka wola z obu stron.
Wówczas wydawało mi się, chyba, że laska mnie kojarzy i nawet czasem spogląda w moją stronę - przynajmniej tak sobie wówczas to tłumaczyłem.


@LM2525: a to spoko, po prostu głupio wyszło. Przynajmniej spróbowałeś xD