Wpis z mikrobloga

Wrucił ()
kurde faja, po dwóch tygodniach pobytu na wczasach w Sztumie, niesłusznego oczywiście, nareszcie wśród cywilizacji - i to na RAWE CEEK™ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@milkas98 i @3x32 nie widziałem, chyba trafili do izolatek - niby miałem spokój, ale liczyłem na jakieś inby... swoją drogą gratulacje dla Mirków i Mirabelek z tagu, że wsadziliście tego przegrywa w platynę xDDD
#lemans oczywiście było oglądane, nawet siedziałem z wami na tagu, a że już jestem na wolności to wykorzystam okazję - klątwa zakolaka zaliczyła solidny plot-twist i jej ofiarą padł sam zakolak... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie liczyłem że #41 zdechnie gdzieś między 1. a 3. w nocy, ale tego że zdechnie 3 minuty przed metą to się kompletnie nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czas wracać do roboty i plusować wszystko jak leci, dopóki Biaukov znowu nie zabierze plusów i wyśle do Sztumu xDDD

na zakończenie shitpostu - @Carbonara-Lover, @Raa_V, @zwaldemar, @Daniel_Avocado, @rassvet, @deiks, @MaxVerstapen, @Kot-Pin, @ZarejestrowanyMimoWoli, @JacoobCK, @Rzeszowiak2, @JuzefCynamon, dzięki wielkie za wszystkie PDW i pamięć o mnie ( ʖ̯)

PS. siedziałem za kręcenie beki z tempa czytania marszałek Witek w trakcie debaty nad Lex TVN (tak, zajrzałem na #polityka...) xDDD
#f1 #codziennypowrut
  • 11