Wpis z mikrobloga

Udało się komuś odzyskać podwójnie zapłacony VAT z aliexpress? Bo widzę, że wymagają dokumentu z nr listu przewozowego a takiego poczta nasza nie drukuje... I czemu Chinczyki pisza cala kwote na opakowaniu, bez obnizek :( potem ten vat zaplacony na poczcie wychodzi wiekszy niz ten z ali...
#aliexpress #podatki #vat #zakupyzchin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chinczyki pisza cala kwote na opakowaniu


@styroslaw: Skośni mają kompletnie wywalone na to, co jest na deklaracji, towar wart $2 deklaracja $6,60 towar za $50 deklaracja na $10...
  • Odpowiedz