Wpis z mikrobloga

**Blackpill_RAW nie tylko bawi, ale i uczy - part 1**

Dzisiaj porozmawiamy sobie o agresji przegrywów. Nie wszyscy na tym tagu wykazują tak aspołeczno-socjopatyczne zachowania. Zdaję sobie z tego sprawę.

Ale skupmy się na takich przegrywowych fundamentalistach jak @zero_dwa . Co normalna osoba widząc taki post pomyśli sobie o przegrywach? Czy współczuję Wam Waszego losu? Czy może jeszcze bardziej zacznie nienawidzić? Na FB pod postami @herzyk_wieczorkiewicz o incelach piszą ludzie którzy są pewni, że wszyscy przegrywi to terroryści. I Wy niestety im dajecie powód do tego. Wystarczy, że ktoś spoza naszej społeczności zobaczy jeden taki post i już idzie fama, że wszyscy incele to szaleńcy i chcą wprowadzić przegrywowy totalitaryzm. Dalej będziecie się kojarzyć z Eliottem.

I Wy się dziwicie, że ja się odcinam od takich ludzi i nie chcę być utożsamiany z takim ruchem. A kto nawet względnie zdrowy psychicznie by chciał? Już na FB, komentując coś związanego z tematyką "okołoprzegrywową" zostałem przez swój nick BlackpillRAW bezpodstawnie posądzony o:

wizje masowych morderstw, niewolnictwa kobiet i dominacji bezszczękowców


Na szczęście znalazła się jakaś czytelniczka herlekinów, która objaśniła kim jestem. Ja serio nie chcę po Was jechać ani jakoś się wywyższać tylko wiążecie sobie coraz większy sznur na szyje takimi postulatami. Nikt nie jest winny Waszego #!$%@?, oprócz ewentualnie ludzi którzy Was gnębili w dzieciństwie/ dali złe wzorce. W takim wypadku określone jednostki ponoszą winę, ale nie całe społeczeństwo. Że też trzeba takie banały tłumaczyć dorosłym ludziom. Obce Wam osoby, jak słusznie zauważył @Defined nic nie zrobili.

To, że kogoś nienawidzicie dla zasady bo ma lepsze życie, jest najprymitywniejszym odruchem jaki tylko mogę sobie wyobrazić. Ja znam kilku true-oskarków/chadów przy których jestem malutki w każdej sferze życia. I dlaczego mam ich nienawidzić? Bo są bardziej zaradni/przystojni ode mnie?

Ten post jest na serio w 100% Myślę, że moje edukacyjne pogadanki będę kontynuował w nowej serii "Blackpill
RAW nie tylko bawi, ale i uczy".

#przegryw #blackpill #blackpillraw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #szkalujprzegrywa ##!$%@?
B.....W - **Blackpill_RAW nie tylko bawi, ale i uczy - part 1**

Dzisiaj porozmawia...

źródło: comment_1629799757E2gURCKVD26dORhrqZIhGG.jpg

Pobierz
  • 98
@Blackpill_RAW: Widzę że ktoś ma bul dópy bo taka gwiazda wajkopu jak @zero_dwa nie chce być na ścieku zwanym RAW i wybrał Blackpill_SmackDown więc trzeba oczywiście zrobić akcje hejtu z swoim i tak nic nie znaczącym fejmem i oczywiście poużalać się że jakieś konto na wajkopie go naśladuję i przynosi mu złą famę a to konto jest tylko efektem głęboko zaawansowanego zaburzenia dysocjacyjnego tożsamości
P.....k - @BlackpillRAW: Widzę że ktoś ma bul dópy bo taka gwiazda wajkopu jak @zerod...

źródło: comment_1629802789csMiHxCxPLWiZNjrjd8Rx2.jpg

Pobierz