Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Od jakiegoś czasu myślę żeby nową odsłonę Fify przywitać na Stadii, kupiłem Fife 21 na test żeby zobaczyć jak się spisuje i jestem pod ogromnym wrażeniem, zero lagów i wygląda to graficznie dużo lepiej niż na moim #ps4. Im dłużej myślę o tej Fifie tym bardziej się hajpuje bo nie będzie crossplayu z PC więc liczba graczy będzie wręcz kameralna. Jaka to zaleta zapytacie? Otóż proszę państwa uważam że to będzie ogromna zaleta bo im mniej graczy tym mniej coinsow na rynku, im mniej coinsow na rynku tym droższe karty a jeśli dobre karty będą drogie to mało kto będzie mógł sobie na nie pozwolić czyli wg. moich obliczeń ta odsłona Fify na Stadii może być pod względem FUTA taką Fifą 15 czyli zlote endgameowe karty, kolorowa karta będzie rzadkością i w końcu trzeba będzie pogłówkować ze składem i cieszyć się ze złotych rzeźników ()

Gram w każdą odsłonę Fify i co roku jestem rozczarowany , grinduje 2 miesiące i rzucam w kąt ale na tę odsłonę jestem naprawdę bardzo pozytywnie nastawiony. Umówmy się gameplay będzie taki sam jak zwykle, wylewy będą takie jak zwykle ale w każdej Fifie były nawet w 14 czy 15 ale pamietamy je dobrze bo bycie bogaczem w Fifie było rzadkością a teraz jest normą po dwóch ligach weekendowych.

Jedyne co może zepsuć moje marzenia to łączony rynek fut z pc i raczej tak będzie ale mimo wszystko myślę że będzie spoko ( ͡ ͜ʖ ͡)

#stadia #fifa #fifa22 #fut
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amn1337: FIFA 21 ma łączony rynek na Stadii i pc bo bez tego rynek na Stadii byłby martwy natomiast FIFA 22 będzie na premierę na Stadii i w dodatku w nextgenowej wersji a wersja pc będzie okrojona. Choć mogę się mylić i będą łączone rynki ale to już pewnie kwestia ilości zakupionych preorderow, jeśli będzie za mało graczy żeby utworzyć na Stadii własny ekosystem to połączą go z jakimś innym rynkiem
@cleveland: sprawdzilem i w sumie nie jest to jeszcze pewne info ale w fifie21 nie dalo sie grac stadia-pc a teraz tym bardziej nie bedzie sie dalo bo na pc nie ma hypermotion wiec nie mogloby byc tak, ze na 1 ekranie odpali sie animacja np. przewroconego zawodnika a na drugim moglby on juz biec dalej :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bullsh1t: no dokładnie, co do gameplayu to jestem pewien że nie będzie crossplayu tylko ten rynek trzyma mnie w niepewności ( ͡° ʖ̯ ͡°) głównie ze względu na boty i hacki na rynku pc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cleveland: Hej, mam pytanie. Czy żeby grać w Fifę na stadii musiałeś kupić ten abonament? czy nie trzeba, wystarczy samą grę kupić? i czy cena gry była wyższa czy niższa od tych na pc/konsolach?